Mój kanał RennegaT - Mój Kanał YouTube

RennegaT

Piszący II
was serdecznie zaprosić do odwiedzenia mojego kanału o tematyce "gejmingowej"na youtube.Powoli to idzie w dobrą stronę.A o to link do kanału:

Kanał prowadzę od ponad już miesiąca.Bardzo mi zależy na opiniach osób postronnych, człowiek się nie nauczy robić czegoś lepiej dopóki ktoś mu błędów nie wytknie. :) Wytykajcie!

Przy okazji chciałbym dodać jeszcze link do jednego z moich ostatnich wrzuconych filmów.Zapraszam!

Ostatnia edycja:

RennegaT

Piszący II
Witam was wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam do kolejnego odcinka z serii pt. Ghost Master.No i cóż tym razem odcinek wyszedł dość dłuższy niż poprzednie ale myślę, że potraktujecie to jako typowy seans filmowy na rozluźnienie(Polecam oglądać po ciemku).I cóż w tym odcinku zabierzemy się za pierwszą a zarazem jedyną misję w grze na statku, tak na statku gdzie jedyną ucieczką dla głupich śmiertelników będzie skok za burtę!Nie zabraknie przede wszystkim emocji.Na początek poznamy wszystkie zbłąkane dusze oraz im pomożemy, a jak, jesteśmy dobrymi władcami strachów!Celem naszej wyprawy będzie nauczenie szefa gangsterów, który uważa że "duchów nie ma a sztywniaki gniją w piachu" trochę szacunku i kultury wobec przepotężnych sił nadprzyrodzonych!Ponieważ nikt nie będzie lekceważył mnie oraz mojej drużyny!Doświadczy strachu który go sparaliżuje już na całe życie.A moje duchy urządzą sobie niezłą balangę i poważnie narozrabiają interesowi śmiertelników!Oczywiście bugi oraz inne dziwne rzeczy mile widziane.
Zrobimy z tego okrętu statek widmo!Zapraszam do oglądania, mam nadzieję, że się spodoba!

RennegaT

Piszący II
Cześć, witam was bardzo bardzo serdecznie wszystkich bez wyjątku. :D Słuchajcie o to i kolejny odcinek z serii Cultures 2 - Bramy Asgardu gotowy do obejrzenia.Tak, w tym odcinku w końcu weźmiemy się za bezpieczną eskortę księżniczki poprzez dolinę St. Pierre gdzie będziemy mieć do czynienia z normańskimi najeźdźcami oraz oddziałami ZŁEGO lorda Tankreda.Którzy będą starać się powybijać nas co do jednego.Byle byśmy nie dotarli do swojego celu, oby się nie zdziwili.TAK w końcu będziemy się bić i niszczyć!!! ;) Na samym końcu będziemy obserwatorami dość miłej scenki na końcu doliny.A co to dokładnie będzie?Dowiecie się oglądając ten materiał.Zapraszam bardzo serdecznie! :)

PS. Coś mi się chyba podziało z dźwiękiem ale nie wiem czy to tylko nie w mojej głowie się dzieje.Jakbyście mi powiedzieli czy dobrze mnie słychać, bądź czy muzyka i głos są za ciche czy odpowiednie dla waszych uszu?To byłbym wdzięczny.

RennegaT

Piszący II
Joł, wielcy władcy strachów! Jako wasz antagonista chciałbym wobec pewnych okoliczności względnie ustalić, że nowy odcineczek z gry Ghost Master jest już ogólno dostępny dla wszystkich. ;D Po gangsterach przyszła pora, żeby rozliczyć się z policją... za niepłacone haracze, a odsetki rosną z każdą kolejną plazmominutą.
:D
Oczywiście dzień jak co dzień, bugi będą.Coś mam szczęście do nich w Ghost Masterze ponieważ nigdy wcześniej aż tylu mi się nie udało ustrzelić w przeciągu całej rozgrywki...Cel misji polega na czystym bezprawiu i chaosie, właśnie bezprawie zamierzam wam zapewnić a chaos na szczęście niekoniecznie.Bo chaos ma być w pustych główkach śmiertelników a nie moich duchów.

RennegaT

Piszący II
Cześć, witam was wszystkich bardzo serdecznie! Przyszedł czas na kolejny odcinek z serii pt. Zagrajmy w: Sąsiedzi w Piekle - Hardcore Mode!No i cóż, na sam początek pragnę wspomnieć, że kwestia techniczna została w końcu dopięta na ostatni guzik, dlatego wszystko powinno grać już jak w zegarku.Cóż dostałem cenną radę, żeby mówić trochę wolniej i w tym o to odcinku właśnie, poćwiczę swoje wolniejsze tempo.Czy z sukcesem?Okaże się.
:) Oczywiście wracając do sąsiadów to oczywiście będzie niezliczona ilość moich śmierci.Na początku kwiat lotosu a z czasem granica zdenerwowania będzie pędzić w górę, aż się przeleje.W każdym razie każda kolejna śmierć przybliża nas do ostatecznego sukcesu!Żeby poznęcać się psychicznie nad niekontrolowanym maniakiem oraz mordercą Rottweilerem, gdzie to będzie niestety miecz obusieczny, zarówno On jak i My poznamy ból i cierpienie.Dlatego warto obejrzeć!Zapraszam was do tego.
:)

RennegaT

Piszący II
Cześć, witam was bardzo serdecznie.Zapraszam na kolejny odcinek z jakże charyzmatycznej i klimatycznej gierki jaką z pewnością jest oczywiście Cultures 2 - Bramy Asgardu.
No i cóż, wydarzenia po ślubie potoczą się zupełnie inaczej... Tak zamiast świętować i się bawić, nasi wikingowie będą musieli po raz pierwszy przeprowadzić oblężenie na wikińskich najeźdźców, najemników lorda Tankreda, który knuje intrygi przeciwko królowi.A, którego będziemy musieli wyeliminować, a przynajmniej jego oddziały i wygnać najeźdźców z Europy.Oczywiście po swojej stronie będziemy mieć wojska normańskiego księcia, który nie będzie stał i patrzył aż sytuacja sama się rozwiąże.Tylko nas wspomoże.A tak na luźno, porozmawiamy sobie o jakości Culturesa oraz o moim języku.Zapraszam na przygodę!

#GramyRazem

RennegaT

Piszący II
Cześć, witam was wszystkich bardzo serdecznie!
Po kilku dniach nieobecności, czas przyszedł aby w końcu wrzucić pierwszy odcinek z mojej nowej już bonusowej serii.PT... GRANNY!!! Tak, to jedna z tych miłych i przyjazny.... Oczywiście brutalnych, pełnej przemocy oraz nerwowości gier.I cóż wracając do domu z ostrej imprezy na bombie, zabłądziliśmy w nocy w ciemnym i strasznym lesie.No i cóż niestety trafiliśmy do nie tego mieszkania co trzeba, a właściwie zostaliśmy do niego siłą wprowadzeni przez... Ba... Babcię!!!Teraz musimy walczyć o przetrwanie i uciec z tego domu oraz z objęć piekielnej Granny, mamy na to 5 dni.Po tym czasie lepiej nie mówić co się stanie... Dlatego zapraszam was na pierwszy odcinek z tej serii.Na początek zagramy sobie na poziomie "EASY" ale dla mnie nawet "EASY" to jest "INSANE".Emocje gwarantowane.

RennegaT

Piszący II
Cześć, witam was ja RennegaT! Zapraszam was na kolejny odcinek z serii pt. Zagrajmy w Cultures 2 - Bramy Asgardu, ta miła i przyjazna gierka przy której prawie, że nic nie robimy... Podbiła moje serce już dawno temu.Dlaczego? Fabuła, muzyka i grafika... Dlatego! Wydaje mi się, że nie jeden człowiek ją polubi, do czego bardzo zachęcam, choćby z czystej ciekawości. ;) Cóż w poprzednim odcinku ukończyliśmy misję "Normandia" powodzeniem wypędzając wikińskich najeźdźców z okolic Paryża oraz pokonując oddziały lorda Tankreda który już od dłuższego czasu czaił się aby wbić nóż w plecy królowi.Książę oraz księżniczka wzięli upragniony ślub i połączyli swoje państwa w pokoju.To tak w skrócie... W tym odcinku nasi "rogaci" bohaterowie wyruszają w podróż do kolejnego kraju a właściwie do Anglii gdzie czekają na nich kolejne niezliczone przygody, na początek trochę sobie pobudujemy i poeksplorujemy okoliczne tereny oraz pobliską stolicę.oraz pogadamy na kilka ciekawych tematów. ;) Zapraszam was serdecznie do oglądania, brak nudy gwarantowany! :)
#GramyRazem

RennegaT

Piszący II
Cześć, witam was po raz już który... Zapraszam was na kolejny odcinek z naszego kochanego Ghost Mastera.
:) No i cóż w poprzednim odcinku straszyliśmy policjantów z komisariatu na ulicy Piekiełłłłłłłko... Ale teraz przeżyjemy troszkę inną przygodę ponieważ wracamy do akademika pań, żeby postawić przysłowiową kropkę nad (i).Cóż panie z owego akademika, zaczęły się zbroić przeciwko naszym oddziałom nadprzyrodzonym.na pomoc do akademika zostały sprowadzone WIEDŹMY!Które potrafią odsyłać naszych kompanów... Tak to pierwsza misja kiedy to śmiertelnicy potrafią się bronić i zaatakować.I naszym zadaniem będzie bezlitośnie pozbyć się niechcianych śmiertelniczek z budynku.No i cóż oczywiście będziemy powtarzać misję z tego o to powodu ponieważ coś mi się pokiełbasiło i nie byłem w stanie uwolnić jednego ducha, oczywiście przez pomyłkę.Desperacja jest wtedy kiedy to próbujesz zgasić ogień pnączami Clatterclawsa... i do tego właśnie próbowałem doprowadzić.
:D Cóż nie udało się i się nie dziwie temu.Oczywiście na nagraniu będę się denerwować, eh dzień jak co dzień.Zapraszam was bardzo serdecznie do oglądania!Jak się spodoba to wiecie co macie zrobić.
;) A jak nie to też wiecie.
;) Pozdrawiam władcy strachów!

Ostatnio edytowane przez moderatora:

RennegaT

Piszący II
Witam was wszystkich bardzo serdecznie! Właśnie został wrzucony kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w: SĄSIEDZI W PIEKLE!!! AHAHAHHAHAHAHHA!!! Po raz kolejny wracamy do "groty" maniaka Rottwailera, bezwzględnego maniaka i mordercy!Aby zastawiać na nim tortury, które zapamięta do końca życia.Niestety w naszym ciele płynie bardzo gęsta trucizna, która rozkłada nasze tkanki od środka i możemy przeżyć jedynie wtedy kiedy uda się podstawić wszystkie tortury na maniaku!Po fakcie dostajemy odtrutkę od naszego oprawcy reżysera, która trzyma nas przy życiu do czasu kolejnej misji!W tym odcinku krwi i przemocy nie zabraknie, zarówno sąsiada, Woodyego jak i mojej!Bawcie się dobrze, póki jeszcze możecie..! AHAHAHAHHA HAHAHAHHA AHAHAHAH!

RennegaT

Piszący II
Cześć, witam was wszystkich bardzo serdecznie.Cóż na początek tygodnia nie może zabraknąć jednego z klasyków mojego kanału.Na tapecie oczywiście odcinek z GRANNY!Na samym początku chciałbym wspomnieć o kwestii technicznej... Cóż na nagraniu troszkę stukało, niestety było to spowodowane tym, że nie idealnie ustawiłem mikrofon.Po drugie, po raz pierwszy robiłem tak ogólnie całościowe wycinki w nagraniu na próbę i wyszło tak bym powiedział... Znośnie, daleko było do ideału ale efekt jaki chciałem osiągnąć w miarę osiągnąłem, cóż trudno, ja się dopiero uczę... Na swoich błędach.
2 miesiące nagrywania to wcale nie jest dużo, popełniam jeszcze dużo błędów, ale na pewno mniej niż na samym początku i idzie to cały czas małymi kroczkami do przodu.Co wy myślicie o częstych przejściach w filmie ze sceny w scenę?Czy wam się podoba takie rozwiązanie czy nie aż tak? A wracając do Granny, wracamy do domu owej Pani w celach zemsty oraz odegrania się za poprzednie ścięcie mojej łepetyny.Cóż babka to kobieta nieugięta, dlatego spokoju nam nie da, a przynajmniej póki żyje!
Będziemy próbować po raz drugi opuścić ten dom w zorganizowanym pośpiechu... Ale czy ta sztuka nam się uda?Dowiecie się oglądając to video, serdecznie pozdrawiam oraz serdecznie zapraszam do kuknięcia i obejrzenia!A o reszcie zdecydujcie sami!
;)

RennegaT

Piszący II
Cześć, witam was wszystkich bardzo serdecznie.Cóż miały teraz lecieć odcinki z Ghost Mastera, ale zacząłem nagrywać już zwykłym mikrofonem a nie słuchawkami z mikrofonem.Ponieważ chciałem sprawdzić efekt i wydaje mi się, że jest o wiele lepiej.Muszę go tylko jeszcze porządnie skonfigurować i będzie wręcz ideolo.A jaka seria jak nie Cultures 2, bardziej by się spisała na takich próbach?Co do odcinka to oczywiście nasi bohaterowie dalej poeksplorują zielone tereny Anglii w poszukiwaniu nowych przyjaźnie nastawionych miast oraz króla, który gdzieś się przed nami chowa.Po drodze spotkamy również bandę Robin Hooda, który zażąda pewnej opłaty.(Oczywiście na rzecz biednych...) Za możliwość swobodnego przejścia przez most.W tym odcinku skupimy się bardziej na eksploracji, rozbudowie i podziwianiu uroków gry niż kontynuacji samej fabuły.Takie odcinki też muszą być.Więc cóż mogę zrobić innego niż zaprosić was na ten o to odcinek z tej pięknej gierki! :)

RennegaT

Piszący II
Cześć witam was bardzo serdecznie!Pora konfiguracji już za mną.Wydaje mi się, że kwestię techniczną już opanowałem.I w końcu przestanie być chaos pod tym względem a zacznie się w końcu moja upragniona... STABILNOŚĆ!Zapraszam was serdecznie do obejrzenia kolejnego odcinka z serii pt. Ghost Master.W poprzednim odcinku oczywiście mieliśmy wypłoszyć 3 wiedźmy, które knuły przeciwko nam, a które zostały wypłoszone... A w tym odcinku znowu powrócimy do domku rodzinki państwa Hutzów.Dowiemy się troszkę o przeszłości terenów na, których znajduje się owy dom.I będziemy mieli do uwolnienia jednego z najpotężniejszych duchów w grze.Tak będzie krew, krew...DUŻO KRWIII!!!Jedynym naszym zadaniem będzie czysto retoryczne straszenie i patrzenie jak głupi śmiertelnicy uciekają w popłochu!To będzie po prostu bułka z masłem!Zapraszam serdecznie do zajrzenia na najkrótszy odcinek z tej serii! :D

RennegaT

Piszący II
Cześć, witam was wszystkich bardzo serdecznie... Tym razem was zaskoczę po odcinku z Ghost Mastera nadszedł czas na... Tak kolejny odcinek z Ghost Mastera!To pierwsza taka kompilacja gdzie wrzucam dwa odcinki z tej gry jeden po drugim i raczej prędko się to nie powtórzy! :D I Cóż w tym odcinku, przejdziemy sobie w końcu do misji tak znienawidzonej przez graczy i przeze mnie czyli do misji w szpitalu... Dlaczego najbardziej znienawidzonej?Być może nie z powodu, że jest tak duża i rozległa ale głównie dlatego, że znajduje się na niej najtrudniejszy duch do uwolnienia w całej grze!Naszym zadaniem będzie wystraszenie personelu szpitalnego w odmęt ciemnej i strasznej nocy!Ale ja na tym nie poprzestanę i zniszczę ich wszystkich.Jednego po drugim, po kawałeczku. ;) Na nagraniu kilka wpadek, kilka bugów, kilka smiechów i kilka powtórzeń... Tak, dlatego się ten materiał trochę przedłużył.I zaraz po najkrótszym odcinku z tej serii stan musiał się wyrównać i wpadł zaraz najdłuższy! ;) Zapraszam was do oglądania tego video, do kuknięcia na kanał.Jeżeli wam moja praca oraz mój kanał się spodobał i chcecie być na bieżąco z moją aktywnością, to...(Wiecie co macie zrobić). ;) Pozdrawiam! :)

RennegaT

Piszący II
Cześć, witam was wszystkich!

Post nie chce mi się wrzucić przy pełnym tekście dlatego, dziś będzie bez...

RennegaT

Piszący II
Cześć, witam was wszystkich bardzo serdecznie...A z resztą...Sami wiecie! :D Nadszedł czas na wydanie kolejnego odcinka z tej mojej ukochanej gierki z piękną grafiką oraz muzyką.Tak nadszedł czas na Cultures 2 - Bramy Asgardu!I cóż na sam początek chciałbym was przeprosić za pewną wpadkę, ponieważ niestety kawałeczek nagrania z prawej strony mi wycięło a z lewej dodało czarny pasek. :0 Nie wiem czy to jest aż tak znaczący błąd czy nie a przynajmniej z perspektywy widza, w każdym razie jestem na siebie zły przez to, ponieważ takie błędy się nie powinny zdarzać.A co najlepsze zrobiłem to przez przypadek i nieświadomie, niestety. :/ Cóż odcinek jaki nagrałem taki wrzuciłem i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.Muszę teraz uważać na każdy nawet najdrobniejszy szczegół.Co nie znaczy, że materiał nie jest wartościowy, bo jest! :) Pomijając dalej kwestię techniczną a wracając do samej gry to w tym odcinku oczywiście skupimy się na handlu z Londynem oraz trybucie z Robin Hoodem, który za wpłacenie datku odwdzięczy się.W końcu dotrzemy również do króla, którego tak zażarcie poszukujemy od czasu dotarcia do angielskich wysp.Oczywiście to wszystko posypane trochę moim specyficznym komentarzem na temat pracy i pasji. :) Oczywiście zapraszam was wszystkich do oglądania i posłuchania moich wypocin! :) I jeszcze raz przepraszam za ten obraz...

RennegaT

Piszący II
Cześć, witajcie!Zapraszam was na kolejny odcinek z cyklu Cultures a mianowicie Cultures 2... Bramy Asgardu.I cóż miał wpaść odcinek z Ghost Mastera ale ostatecznie chciałem wyjaśnić kwestię obrazu z poprzedniego odcinka dlatego Cultures był idealny do takiej pogawędki.Zawsze był i zawsze będzie, dlatego dość często może się zdarzyć, że będę wrzucał nieregularnie odcinki z obu serii.Ale to tyle o tym! :) Wracając do Cultures, to cóż w tym odcinku zaczniemy w końcu handlować z Londynem, mimo wszystko 3 cegły za 1 złotą monetę, to bardzo niewielka cena czyż nie?Zajmiemy się polowaniem na wilki, oraz zaczniemy rozbudowywać sektor zielarski i grzybiarski... W każdym razie otworzą się nowe i liczne możliwości dostępne na tej mapie. :D Przy mojej gadce wariata. :D I cóż jeżeli chcecie się dowiedzieć jak poszło, to zapraszam was do obejrzenia tego odcinka i wsparcia mnie w mojej jeszcze ciężkiej i długiej podróży z nagrywaniem video! :D Pozdrawiam serdecznie! :)

RennegaT

Piszący II
Cześć, witajcie wszyscy!Zapraszam was na premierę mojego kolejnego odcinka z serii zagrajmy w Ghost Master!Moja biedna i zaniedbana seria... Ciągle musi ustępować miejsca Culturesowi. ;) Ale w tym przypadku już trzeba było nagrać coś z pazurkiem! :D Cóż w tym odcinku powrócimy do kolejnej lokacji, którą tak samo jak dom rodzinki Hutzów czy Akademik Pań.Będziemy straszyć z kolejnym nowym motywem... Straszyć?NIE!W tym odcinku zajmiemy się czymś bardziej ciekawszym niż straszeniem.A mianowicie naszym zadaniem będzie pomóc śmiertelnikom dotrzeć do leśnej chatki, oczywiście nimi manipulując na wszystkie możliwe sposoby... Czyżby to powtórka z misji Summoners not included?Teoretycznie tak, ale jednak nie do końca. :)Problem polega na tym, że dostaniemy dużo większy teren do opanowania.Co będzie skutkowało dużo większą koniecznością MYŚLENIA niż w poprzedniej misji na tym samym terenie.A po co to wszystko?Oczywiście po to ponieważ Pan ciemności i śmierci wielki DARKLING jest głodny i czeka tylko na swoje kolejne dusze, żeby się uwolnić... Potrzebuje ich aż 3!Co najlepsze smakowite kąski same do niego trafią, wręcz nieświadome tego, że kieruje nimi jakaś nieznana i potężna siła!Zapraszam do oglądania i jakiegoś błysku mojego pomyślunku.No w końcu trzeba pokazać łeb na karku!Zapraszam was serdecznie do oglądania! :P

RennegaT

Piszący II
Cześć, witajcie w ten piękny i zarazem słoneczny niedzielny poranek!
Jeżeli nie wiecie co to jest PIEKŁO, to najprawdopodobniej nie graliście jeszcze w Sąsiadów w Piekle - HARDCORE MODA, czyż nie?Ale to tylko grający ma pecha... Na szczęście widz zupełnie odwrotnie, ma okazję pooglądać oraz zabawić się przy wideo pełnym krwi, brutalności oraz doświadczyć różnych zwierzęcych instynktów, które budzą się w graczu!
Oczywiście od siebie polecam oglądać po ciemku ale w słoneczny dzień też jako tako się da.Cóż w tym odcinku zrobimy coś innego niż zazwyczaj.A mianowicie, nie przejdziemy sobie do kolejnej misji lecz wrócimy do poprzednich, których nie udało mi się przejść na 100 możliwych procent... I będziemy je na te nasze 100% przechodzić... Powoli i SPOKOJNIE?! Oczywiście, że nie.Gdzie u mnie spokój i opanowanie?Nigdy takich cech nie posiadałem!
Dlatego polecam to video jak i całą serię, ponieważ czeka was kupa śmiechu z powodu mojej nieudolności oraz czasami dość dziwnych tekstów.Serdecznie zapraszam do oglądania i życzę miłego dnia!

RennegaT

Piszący II
niezależnych ode mnie, przez pewien czas nie będę miał możliwości jakiegokolwiek nagrywania i wrzucania filmów na swój kanał.Ile to potrwa?Eeee nie wiem, może parę dni a w najgorszym wypadku ponad miesiąc...W każdym razie zastanawiałem się co mogę zrobić, żeby jako tako przynajmniej w drobnym stopniu zahamować REGRES swojego kanału i swój osobisty też.I spowodować, żeby interes się kręcił i ten krąg był stały przez ten czas braku nowych filmów i aktywności.I cóż wpadłem na pomysł ponownego promowania swoich starszych już filmów na wszystkich grupach youtubowych.To tak w skrócie co chciałem wam zakomunikować...Przechodząc do sedna, chciałem was zaprosić serdecznie do przypomnienia sobie oraz do obejrzenia pierwszego odcinka z jednej z moich serii pt. Zagrajmy w - Sąsiedzi w Piekle - HARDCORE MODE.Cóż jeżeli nie wiecie co to za gra, to wam oświadczę, że to nie jest gra sama w sobie.Tylko jest to modyfikacja głównej gry Sąsiadów z Piekła Rodem - Słodkiej Zemsty przerobionej na bardziej krwawą i pełną przemocy wersję.W skrócie jest to taki bardzo "CREEPY" zamiennik głównej gry.Jest to oczywiście modyfikacja rosyjskiej społeczności fanów "Sąsiadów z piekła rodem".W każdym razie drobnych zmian będzie dość dużo, gdzie same cele gry będą takie same.Będziemy musieli Zastawiać różnorakie żarty na sąsiedzie.Ale nie będę wam spoilerował na temat tego co tam zobaczycie.ZOBACZCIE TO SAMI! :) Ogółem wiem, że mogę na was liczyć dlatego zapraszam was jeszcze raz bardzo serdecznie do obejrzenia tego mojego pierwszego odcinka z Hardcore Moda.Oraz o ewentualnej myśli o dłuższym pozostaniu na moim kanale jeżeli moje treści was zainteresują i wpadną w wasze gusta.Emocje i śmiech gwarantowane! ;D

Do góry