Witaj na GamesBoard.pl!

Zarejestruj się już teraz i uzyskaj dostęp do pełnej zawartości GamesBoard.pl

Ogłoszenie Rekrutacja na budowniczego!

Hej!
Oto moje zgłoszenie:
Mam na imie Maja, mam obecnie 14(w czerwcu 15) lat. W Minecraft gram od... końca 2014 roku(nie znam niestety dokładnej daty). Umiem dość ładnie budować w stylu średniowiecznym oraz modern. Niestety przykłady budowli, które zbudowałam są dość stare(lipiec), ale jeśli chcesz to mogłabym je wysłać w odpowiedzi. Jeśli chodzi o dyspozycyjność to w tygodniu dość rzadko gram ze względu na naukę(1-2 godziny), a weekend mogę grać od 4-6 godzin(niestety w sobotę dopiero od 17:00, ze względu na zadania dodatkowe). Jeśli chodzi o discorda/teamspeak, to rzadko jestem w stanie rozmawiać, jestem dość nieśmiałą osobą. Ale jeśli od tego bynie zależało przyjęcie na server to jestem w stanie od czasu do czasu pogadać :)
Mój nick to: MiyukiMomoko
Jeśli chcesz więcej informacji to pisz śmiało!

Od razu mowie, nie lubie uzywac polskich znakow.

Witam! Chcialbym zostac budowniczym na waszym serwerku. Moj nick to MagiaToMagia, a moje prawdziwe imie to Igor. Jestem w trakcie budowy PvP na tryb FreeBuild, lecz nie mam dostepu do WorldEdita wiec budowa troche mi jeszcze to zajmie. Jednak budowane przezemnie PvP nie jest budowla ktora chcialbym wam przedstawic aby dostac range Budowniczy. Zbudowalem w 5h(nie liczac przerw) prawie cala dzialke na rekrutacje. ScreenShoty zamieszcze w zalaczniku, a jesli chcielibyscie zobaczyc cala dzialke, zapraszam na tryb Creative na /p h MagiaToMagia. Niedlugo mam urodziny(8 grudnia), wiec ta ranga bylaby idealnym prezentem :). Co do czasu, w weekendy nie zabardzo moge, ale w tygodniu od 16:30 do 20 mam czas. Ortografia takie 9.99999/10, poniewaz czasami moge jakis blad popelnic. Moj discord to - MagiaToMagia#0056. Dziekuje za poswiecony czas na przeczytanie calego mojego zgloszenia i z gory pozdrawiam.

Edit1: SS-y Edit2: CzystaPerfekcja uzyla mojego mlyna na spawnie, ktory buduje razem z ogamus

Ostatnio edytowany:
Cześć!
Po długim czasie wznawiamy rekrutację na BUDOWNICZEGO!
Wraz z końcem roku szkolnego a początkiem wakacji postanowiliśmy
poszukać osób, które zechcą działać dla rozwoju serwera.

Poszukujemy osób:
-Potrafiących budować ładnie i nieszablonowo.​
-Znających się na WorldEdicie.​
-Dyspozycyjnych czasowo.​
Zasady zgłoszenia do rekrutacji:
-Posiadać działający Mikrofon i komunikator Discord.​
-Zbudować na serwerze Creative AUTORSKI projekt z dowolnej tematyki.​
-Napisać pod tym tematem swój nick z minecraft jakiego używasz​
na serwerze + napisać kilka zdań o sobie i od jak dawna budujesz w MC.​
Korzyści z rangi Budowniczy:
-Osoba posiadająca rangę budowniczy ma możliwość​
wybrania permanentnej rangi na wybranym serwerze!​
filu moge być hat modem na freebuldi oczywiście jak sie zgodzisz:)

Statystyki forum

Wątków
19,533
Użytkownicy
8,297
Najnowszy użytkownik
modbo

Premium news

• NAGA VIRTUAL - artykuł o wirtualnym rynku
  • Reklama

W tym miejscu wyświetli się reklama.

Użytkownicy online