Ważne Regulamin Forum GamesBoard.pl

Status
Zamknięty.
Regulamin GamesBoard.pl


I. Ogólne informacje

1. Wszelkie prawa do Portalu są zastrzeżone na rzecz Właściciela. Ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo podlegają zarówno poszczególne podstrony jak i każdy z elementów Portalu.
2. Portal GamesBoard.pl służy do wymiany poglądów, dyskusji i wyrażania opinii. Główną tematyką portalu są gry komputerowe oraz tematy pokrewne.
3. Rejestrując się na Portalu Użytkownik akceptuje regulamin oraz możliwość otrzymywania maili od serwisu.
4. Właściciel Portalu GamesBoard.pl nie ponosi odpowiedzialności za:
a) jakiekolwiek szkody użytkownika spowodowane nieprawidłowym zapisem lub odczytem wiadomości, treści i innej zawartości przesyłanych na portalu
b) przerw w funkcjonowaniu portalu zaistniałych z jakichkolwiek przyczyn;
c) utratę danych spowodowaną jakimikolwiek względami.
5. Portal używa mechanizmu „cookies”, który poprzez zapisywanie krótkich informacji tekstowych na urządzeniu Użytkownika pozwala na jego identyfikację. Użytkownik może poprzez dostępną opcję w swojej przeglądarce internetowej wyłączyć opcję „cookies”.
6. Użytkownik portalu GamesBoard.pl publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność.
7. Właściciel nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników i redaktorów na łamach serwisu. Artykuły zamieszczone przez redaktorów są ich subiektywną opinia na dany temat.
8. Posiadaczem praw autorskich do Portalu i jego części składowych zamieszczonych w ramach Portalu jest jego właściciel.
9. Wszystkie prawa są zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszystkich treści dostępnych w Portalu podlegają w szczególności przepisom Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.).

II. Konto Użytkownika

1. Konta użytkowników o wulgarnych nazwach będą usuwane bez uprzedniego powiadomienia.
2. Na Portalu można mieć tylko jedno konto. Multikonta osób korzystających z tego samego adresu IP najlepiej zgłosić do Administratora w celu uniknięcia nieporozumień.
3. Avatar i podpis profilu nie mogą zawierać treści erotycznych, pornograficznych lub powszechnie uznawanych za obraźliwe. Zakazane jest również propagowanie faszyzmu i innych ustrojów totalitarnych oraz nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych i ze względu na bezwyznaniowość.
4. Zabronione jest umieszczanie w sygnaturze linków komercyjnych. Możliwe umieszczanie odnośników do własnej strony, bloga, portfolio itp. Łączna wielkość obrazków i treści zamieszczonych w podpisie nie może przekraczać 300px. Zabronione jest również używanie największej czcionki.

III. Forum

1. Forum to miejsce publiczne. Pisz zgodnie z zasadami Netykiety.
2. Nie obrażaj innych użytkowników, nie spamuj, nie flooduj.
3. Pisz po polsku. Nasz język jest nazbyt piękny, by okaleczać go dziwnymi wytworami chorej, ortograficznej wyobraźni.
4. Moderator ma prawo usunąć link umieszczony w poście jeśli uzna go za niezgodny z regulaminem, zasadami netykiety bądź ogólnie przyjętymi zasadami.
5. Przed założeniem nowego tematu skorzystaj z opcji „szukaj”, by upewnić się czy ktoś już nie zwracał uwagi na to, o co chcesz zapytać.
6. Patrz, w jakim dziale zakładasz swój temat – po co zwalać Administratorom i Moderatorom Forum więcej pracy na głowę?
7. Tytuł tematu powinien jasno określać treść postu; nie używaj ogólnikowych haseł jak np.: „Pomóżcie” albo „Mam problem”; poprawne zdefiniowanie tematu ułatwia zainteresowanym szybkie wyszukiwanie. Moderator ma prawo zmienić nazwę tematu tak aby była bardzie czytelna i zrozumiała.
8. Nie należy odpowiadać w tematach, w których ostatni post jest napisany miesiąc wcześniej(tzw. „odświeżanie tematów”, „archeologia”, „odkop”). W tych tematach dyskusja się już zakończyła, a takie posty będą usuwane. Jednakże lepiej jest odświeżyć stary temat niż tworzyć nowy o tym samym. Ten punk regulaminu jest elastyczny względem sytuacji. W razie niejasności skontaktuj się z Administratorem Forum.
9. Zabronione jest edytowanie postów które doprowadzi do usunięcia treści postu lub takiego ograniczenia, które powoduje przerwanie ciągłości dyskusji.
10. Posty, które nie wprowadzają nic nowego do tematu, będą usuwane.
11. Obowiązuje zakaz dublowania postów (pisania postu pod postem) Jeśli chcesz coś dodać edytuj swoją wypowiedź.
12. Nie nadużywaj WIELKICH LITER (są one odczytywane jako krzyk). Zakaz pisania całych bądź znacznej części postu kolorowo.
13. Zakazany jest tzw. mini-modding, czyli pisanie postów komentujących łamanie regulaminu przez inne posty. Najlepiej raportować post poprzez prywatna wiadomość do Administracji.
14. Zabrania się prywatnych rozmów z innym użytkownikiem w temacie. Jeżeli chcesz popisać z daną osobą napisz jej na PW.
15. Kopiowanie poradników/artykułów/recenzji/opisów/itp. Których nie jesteś autorem z innych stron ZABRONIONE!
16. Wstawianie linków z jakimikolwiek refami będą z miejsca usuwane i należycie karane przez moderatorów.

Postanowienia końcowe:

1. Niniejszy regulamin wchodzi w życie w momencie jego opublikowania. Portal zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym Regulaminie. Zmiany Regulaminu są wiążące od momentu ich zamieszczenia w Portalu.
2. Technologia transmisji danych stosowana w Internecie nie gwarantuje w pełni tajemnicy i bezpieczeństwa składowanych i przesyłanych informacji.
3. Portal zastrzega sobie prawo do usunięcia Użytkownika w przypadku naruszenia przez Użytkownika postanowień powszechnie obowiązującego prawa lub niniejszego Regulaminu. Usunięcie Użytkownika powoduje zablokowanie dostępu Użytkownika do Portalu, za wyjątkiem części ogólnodostępnych.
4. Administracja ma prawo ukarać użytkownika za czyn nie określony w regulaminie jeśli uzna go za negatywny dla społeczności portalu lub dla portalu.
5. Wszelkie kwestie sporne odnośnie brzmienia i interpretacji regulaminu rozstrzyga Właściciel serwisu.

Całość napisana przez battle.
Wszelkie prawa do powyższego regulaminu zastrzeżone. Zakaz kopiowania!
 
Status
Zamknięty.
Do góry