Mój kanał Pucuj Maciore (o popkulturze, głównie o grach z Gry o Tron)

Dzisiaj mam wam do zaprezentowania srogi odcinek z którego zrobił się DEEP LORE TRIVIA o Grze o Tron w którym omawiam historię rodu Baratheon, trochę czasu zajęło mi jego montowanie, dodałem też trochę skromnej animacji.

Oprócz DLT standardowo letsplaj z kolejnym odcinkiem przygód Alestera i Morsa, którzy tym razem muszą uratować dziecko zrodzone z krwii Smoka i Jelenia oraz jego madkę, sami możecie sprawdzić czym to się skończyło ;-)

Kolejna dawka DEEP LORE TRIVIA, z racji tego, że bohaterowie gry komputerowej muszą wrócić na Północ pod Mur, żeby załatwić niedokończone sprawy, to tym razem wziąłem na tapetę sam LODOWY MUR i wszystko to co się z nim wiąże, także zachęcam do oglądania :-)

Zapraszam do obejrzenia nowego odcinka letsplaja z gry komputerowej cRPG Gra o Tron: Pieśń Lodu i Ognia studia Cyanide na motywach powieści G.R.R.Martina. W tym odcinku Alester i Mors po raz ostatni zmierzą się z lodowymi wyzwaniami Północy, ja zaś opowiem wam o ostatniej gali rozdania nagród Emmy, gdzie serialowi GoT nie udało się przełamać rekordu, oraz zdradzę wam tajemnicę tego co może łączyć nowe sequele Game of Thrones z nowym filmem o Jokerze :-D Zapraszam do oglądania.

Do góry