Mój kanał Pucuj Maciore (o popkulturze, głównie o grach z Gry o Tron)

Dzisiaj mam wam do zaprezentowania srogi odcinek z którego zrobił się DEEP LORE TRIVIA o Grze o Tron w którym omawiam historię rodu Baratheon, trochę czasu zajęło mi jego montowanie, dodałem też trochę skromnej animacji.

Oprócz DLT standardowo letsplaj z kolejnym odcinkiem przygód Alestera i Morsa, którzy tym razem muszą uratować dziecko zrodzone z krwii Smoka i Jelenia oraz jego madkę, sami możecie sprawdzić czym to się skończyło ;-)

Kolejna dawka DEEP LORE TRIVIA, z racji tego, że bohaterowie gry komputerowej muszą wrócić na Północ pod Mur, żeby załatwić niedokończone sprawy, to tym razem wziąłem na tapetę sam LODOWY MUR i wszystko to co się z nim wiąże, także zachęcam do oglądania :-)

Zapraszam do obejrzenia nowego odcinka letsplaja z gry komputerowej cRPG Gra o Tron: Pieśń Lodu i Ognia studia Cyanide na motywach powieści G.R.R.Martina. W tym odcinku Alester i Mors po raz ostatni zmierzą się z lodowymi wyzwaniami Północy, ja zaś opowiem wam o ostatniej gali rozdania nagród Emmy, gdzie serialowi GoT nie udało się przełamać rekordu, oraz zdradzę wam tajemnicę tego co może łączyć nowe sequele Game of Thrones z nowym filmem o Jokerze :-D Zapraszam do oglądania.

W najnowszym odcinku letsplaju z gry komputerowej Gra o Tron: Pieśń Lodu i Ognia opowiem wam wszystko co musicie wiedzieć na temat nadchodzącego prequelu serialu HBO Gra o Tron o roboczym tytule... w sumie nie wiadomo jakim xD Bloodmoon, Long Night albo The Longest Night, niepotrzebne skreślić. W międzyczasie Alester i Mors przygotują się do zbliżającego się wielkimi krokami endgame, gdzie muszą zmierzyć się z bękartem Valarrem, w tym celu muszą ukraść miecz z valyriańskiej stali. :-)

Nowy odcinek przygód Alestera i Morsa w grze komputerowej Gra o Tron. Naszym bohaterom nie udało się jeszcze dotrzeć na scenę ostatniego aktu tego dramatu, ale za to mnie udało się dotrzeć do wszystkich informacji na temat potencjalnie planowanych prequeli do serialu HBO Game of Thrones, które zebrałem w jednym miejscu dla wszystkich fanów twórczości G.R.R. Martina. Zapraszam do oglądania:

Tym razem drobna przerwa, ponieważ gramy w Star Wars: The Old Republic a wszystko to w związku z wyrzuceniem duetu D&D z produkcji nowej trylogii Gwiezdnowojennej. A także: Czy niekompetencja D&D mogła się przyczynić do skasowania najnowszego prequelu z serii Gra o Tron? Zobaczcie sami, zachęcam do oglądania :-)

Alester i Mors weszli już w fazę endgame a ja tym razem skorzystałem z okazji, żeby przybliżyć fazę w jakiej znalazł się jeden z potencjalnych prequeli Gry o Tron, który miałby opowiadać o Zagładzie Valyrii i wydarzeniach geopolitycznych, które to poprzedzały. Imperium Popiołu nadchodzi. Albo i nie ;-)

Po wielu trubulacjach i meandrach wędrówka dobiegła końca i przedstawiam wam ostatni (no, prawie) odcinek serii GoT: Asoiaf, a ponieważ tak jak ta gra się kończy to skończył się też serial GoT, to HBO postanowiło posypać solą rany u fanów serialu i zaczęło żebrać o hajsy reklamując nową edycję kolekcjonerską DVD, zamiast wypuścić ją po cichu. Jesteście ciekawi jaka była reakcja fanów? :-D

Do góry