Mój kanał Pucuj Maciore (o popkulturze, głównie o grach z Gry o Tron)

Cześć!
Powiedziałbym wam jak mam na imię, ale chłopiec nie ma imienia ;-)
W internetach prowadzę kanał jako Invultus Innominandum tutaj jednak chciałem pokazać wam jeden z moich spin-offowych kanałów pod wdzięczną nazwą Pucuj Maciore. Kanał na chwilę obecną jest poświęcony uniwersum Gry o Tron (zaczynałem wrzucają tam live-reaction videos o poszczególnych odcinkach serialu) ale pojawiają się tam i będą pojawiać też inne gry (na razie jest to Star Trek Online i Star Wars The Old Republic). Mam ambicję zagrać we wszystkie gry komputerowe ze świata Westeros jakie wyprodukowano :-)

Na razie mielę chyba jedną z najstarszych (ponoć jedna z najlepszych) gier, czyli Game of Thrones: A Song of Ice and Fire z 2012 roku na podstawie scenariusza samego G.R.R. Martina ale mam też odważne postanowienie by zmierzyć się z największymi (rzekomo, przynajmniej w/g krytyków) gniotami jakie poroniono dla hajsów w tym uniwersum czyli mi. produkcję Talltale Games, strategię Conquest czy tego całego przeglądarkowego koszmarka który był tak wszem i wobec reklamowany podczas ostatniej emisji sezonu 8-go serialu. Jak mi się uda to może nawet zrobię letsplay z tej gry mobilnej na androidy która ponoć zebrała pozytywne recenzje. Streamuję też na twitchu, ale te materiały akurat raczej nie trafią na kanał, bo mam słabe łącze do uploadu na żywo i jest trochę niska jakość. Na Twitchu gram zwykle w Counter Strike GO, Cywilizację, STO a obecnie torturuję się przy użyciu Fallout: New Vegas. Poniżej daję wam namiary na mój kanał:

nazwa kanału: Pucuj Maciore
wszystkie pozostałe namiary na moje socjale, inne knały YT, twitcha itd. można znaleźć w opisie strony głównej, zazwyczaj też zamieszczam linki pod każdym filmem dla wygody.
filmy wrzucam zazwyczaj co 4-5 dni, czasami co tydzień, zazwyczaj też informuję o tym na FB i TW więc tam możecie mnie śledzić żeby być na bieżąco:
strona na Facebooku: https://www.facebook.com/Invultus-579779022508697/
twitter: https://twitter.com/invultus

A tutaj zaprezentuję wam jeden z najnowszych odcinków, postaram się tez dla waszej wygody wrzucić chronologicznie cały gameplay z ostatnich miesięcy (tutaj link do całej playlisty gdyby ktoś chciał zobaczyć od razu wszystko: https://www.youtube.com/playlist?list=PLDlfBLWojiyefaZCKessu9VRDs9Au_aIC)

Dla waszej wygody wrzucam trochę retrospektywnych odcinków z początku serii, poniżej możecie zerknąć na wszystkie części I-go Rozdziału (oraz poprzedzający go z chronologicznego punktu widzenia DLC "Więzy Krwii") z GRy o Tron 2012 cRPG :-)

O nie! ON zrobił to jeszcze raz - czyli druga część najgłupszych i najgorszych żartów, dowcipów i krotochwil z Gry o Tron a w tle kolejna część gameplay'u, zamykająca rozdział 11 "Punkt Przełomowy" i rozpoczynająca rozdział 12 "Zwalczaj Ogień Ogniem"

Szybka podróż do przeszłości i wrzucam tu stare odcinki dotyczące Rozdziału II-go, w którym po raz pierwszy można poznać drugiego bohatera pierwszoplanowego, z perspektywy którego przyjdzie nam obserwować świat przedstawiony w grze w każdym kolejnym rozdziale parzystym. Prawie jak u Martina w książkach ;-)

Dziś retrospekcja odcinków prezentujących Rozdział III zatytułowany Między Myśliwym a Zwierzyną, przedstawiających powrót na Północ pod Mur i kontynuację przygód Morsa - warga potrafiącego wcielać się w psy :-)

Zapraszam wszystkich serdecznie do zapoznania się z najnowszym odcinkiem gameplayu, tym razem odcinek newsroomowy, w trakcie którego przedstawiam najważniejsze ciekawostki wygrzebane z najbrudniejszych rynsztoków Internetu na temat najnowszych nominacji do "prestiżowej" nagrody telewizyjnej Emmy 2019, do której zgłoszono scenariusz ostatniego odcinka serialu Gra o Tron. Hejtowanie D&D w komentarzach jest dozwolone ;-)

Retrospektywnie: polecam zerknąć na kilka starszych filmów, tutaj znajdziecie te dotyczące Rozdziału VI pt. Wola Lwa (a w zasadzie Lwicy ;-) ), w którym Alester musi zmierzyć się z demonami przeszłości, wyruszając do Królewskiej Przystani i zdobyć audiencję u królowej. Gościnnie występują tam Lord Varys i Cercei Lannister.

Z takich ciekawostek dodam, że o ile większość postaci, które pojawiają się w serialu w grze jest wiernie odwzorowana to o tyle w przypadku żonki Roberta Baratheona i kochanki oraz siostry Jaimiego zdecydowano się użyć innej aktorki z innym głosem, oceńcie sami jak to wyszło :-)

Archiwalne video z gameplay'u z Rozdziału V zatytułowanego PIĘKNA I BESTIA. Zgodnie z Martinowskimi normami co rozdział to zmiana głównego bohatera opowieści u tutaj mamy powrót na mroźną północ.

jako ciekawostkę dodam, że ostatni, trzeci film z tego rozdziału to pierwsze chyba video gdzie oprócz gamingu pojawiają się treści dodatkowe, tam akurat w postaci komentarza do świeżo wówczas wyemitowanego odcinka serialu GoT. ;-)

Do góry