Mój kanał Prowadzę nadzór CSGO - Odcinek pt. Cheaterzy z piekła rodem

joo

fb.com/tv.joo
Jak w tytule, popełniłem odcinek w takim stylu, jakiego osobiście jeszcze nigdzie nie widziałem :)

Ciszman

Piszący I
Sorry za hejt, ale zobaczyłem rangę w menu i skończyłem oglądać. Dlaczego osoba mająca tak małe doświadczenie w grze, ocenia czy ktoś oszukuje. Znając życie jak zagrałbym przeciwko tobie, to z automatu też bym był odpalony. Nie pozdrawiam i polecam zająć się graniem i łapaniem doświadczenia, a nie ocenianiem innych.

• Lubię
Reactions: joo

joo

fb.com/tv.joo
To, że mam niską rangę nie znaczy, że nie mam jakiegoś doświadczenia :) Zaś ta ranga zbyt wiele nie świadczy o potencjalnej wiedzy na temat gry :) Oczywiście masz prawo tak myśleć, nie mniej jednak trochę na tej grze nerwów już zjadłem, od czasu jej powstania. Nie gram często bo nie mam na to tyle czasu i sił jako osoba pracująca na 3 zmiany. Jednakże z samych wygranych meczyków na MM mam 735. Bywało wiele przerw co skutkowało zniknięciem rangi, a po wygraniu jednego meczu zawsze dostałem niższą niż wcześniej. Lata gry po ligach jeszcze w wersji 1.6, prowadzenie własnej organizacji gamingowej, na pewno nie świadczy o małym doświadczeniu w tej grze :) Nie jestem najlepszy, ani dobry, ale myślę, że czasami jeszcze potrafię zaskoczyć "świeżą" krew. Valve daje możliwość nadzoru po bodajże 150 meczach wygranych, albo 100, od rangi G1. Zatem dlaczego nie mam korzystać z tej opcji?
1582990485156.png

Do góry