Filuuu

Community Manager | Redaktor
Członek Załogi
Junior Admin
Moderator
Już teraz możliwe jest zamówienie The Settlers w przedsprzedaży na Uplay PC za pośrednictwem Ubisoft Store oraz Epic Games Store.
KOLONIA, NIEMCY – 20 sierpnia 2019 r. – Firma Ubisoft ogłosiła dzisiaj na targach Gamescom, że gra The Settlers w wersji na komputery osobiste ukaże się w 2020 roku, a ponadto ujawniła także więcej szczegółów na temat nowości planowanych w grze. Najnowsza odsłona serii The Settlers, którą tworzy studio Ubisoft Düsseldorf pod czułym okiem ojca marki, Volkera Werticha, sięga po najlepsze, zmodernizowane elementy poprzednich części i łączy je z zupełnie nowymi funkcjami i systemami rozgrywki. The Settlers już teraz zamówić można w przedsprzedaży na Uplay PC za pośrednictwem Ubisoft Store i Epic Games Store. Gra będzie dostępna także w ramach Uplay+, usługi abonamentowej Ubisoft. Więcej szczegółów na temat Uplay+ znaleźć można pod adresem uplayplus.com*.
The Settlers zaoferuje rozgrywkę zarówno typu PvE, jak też PvP, i zawierać będzie trzy tryby: kampanię...
Continue reading...


 

Matti

Pogromca Ameb
Członek Załogi
Administrator
Trochę szkoda, że dopiero 2020. Jednak jestem zdania, że lepiej trochę więcej poczekać i cieszyć się dlużej dopracowanym tytułem ;)
 
Do góry