Mój kanał payac szykuje dupe do szkoły - nowe książki

N

ninja666

Gość
Brawo, gimbuchu. Właśnie zniszczyłeś rzecz wartą +/- 70zł, co pewnie i tak cię gówno obchodzi, bo to nie ty buliłeś tylko twoi rodzice.

payac

Global Poster II
Widzę że ktoś tu ma gówno na stole.
Jeżeli uwierzyłeś że to nowa książka to Ty jesteś tutaj "gimbuchem". Nie oszalałem do tego stopnia żeby rwać nowe booksy (nawet nie kupiłem jeszcze). Jeżeli musisz wiedzieć to byłem w antykwariacie i nie przyjęli mi tego ścierwa, bo jest już nieaktualne (wyszło z programu nauczania, czy coś w ten deseń).

N

ninja666

Gość
@up
Wiesz, znając potęgę internetowego debilizmu to równie dobrze mogła być nowa książka. A tak w ogóle to co miałeś na myśli mówiąc, że "ktoś ma gówno na stole"? Oświeć mnie, bom nie kumaty.

E

Event

Gość
ninja666 napisał:
A tak w ogóle to co miałeś na myśli mówiąc, że "ktoś ma gówno na stole"? Oświeć mnie, bom nie kumaty.
Ja Ci wytłumaczę wielkimi literami: ON UWAŻA, ŻE TY MASZ GÓWNO NA STOLE! rozumiesz?

E

Event

Gość
Ja jestem Event, miło mi. Nie chcę się kłócić, bo i tak wygram, cyah. Gówno i tak masz na stole ;3

N

ninja666

Gość
Event napisał:
Ja jestem Event, miło mi. Nie chcę się kłócić, bo i tak wygram, cyah. Gówno i tak masz na stole ;3
Oj dobra, dobra, już je zdejmuje, jak wam tak przeszkadza. Jeez...

D

Dodatek

Gość
Pacz co znalazłem w propozycjach przy tym filmiku xDDD
[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=tNKW-ze5tTY&feature=related[/youtube2]

Do góry