Inny Operator GSM

Z usług którego operatora GSM korzystasz?

• Plus

Votes: 0 0,0%
  • Play

• T-Mobile

• Orange

• Inny

Votes: 2 100,0%

• Total voters
    2
Jak wygląda sprawa z zasięgiem? Z których nadajników korzystają?
Play prawdopodobnie, ale nie narzekam na prawdę. Zasięg zawsze w pełni, no chyba, że jestem w lesie :D
Fajne na prawdę warunki mają. 15 GB net + nielimit rozmowa, sms za 25pln. Jeśli zabraknie Ci internetu w 30 dniowym pakiecie, masz mozliwosc dokupienia 1 GB = 1 ZŁ.

Play prawdopodobnie, ale nie narzekam na prawdę. Zasięg zawsze w pełni, no chyba, że jestem w lesie :D
Fajne na prawdę warunki mają. 15 GB net + nielimit rozmowa, sms za 25pln. Jeśli zabraknie Ci internetu w 30 dniowym pakiecie, masz mozliwosc dokupienia 1 GB = 1 ZŁ.
W sumie 15GB neta to całkiem spoko. Większość czasu i tak pewnie siedzisz podłączony do wifi :P Ja niestety Play'a nie lubię. Zasięg trudno ocenić bo go prawie nigdy nie mam jeśli potrzebuję...

W sumie 15GB neta to całkiem spoko. Większość czasu i tak pewnie siedzisz podłączony do wifi :P Ja niestety Play'a nie lubię. Zasięg trudno ocenić bo go prawie nigdy nie mam jeśli potrzebuję...
Rzecz biorąc większość czasu spędzam na własnym internecie, ponieważ męczy mnie łączenie się z WIFI, tam muszę cały czas hasło wpisywać, ponieważ mieszkam w duuuzym wynajetym pokoju, ale wygląda to tak, że dostep ma każdy xP.

Wifi mamy mega szybkie, prawie 20mb/s porafi net pobierac, czyli w miare wykręcać 2.0 na liczniku jak pobieramy jakieś gry ze Steama, na telefonie nie okeślę się jak to szybko działa, ale daje radę, bez lagów i wysokich pingów.

No Virgin kot, posiadam około 5/6 miesięcy może.

Do góry