Mój kanał Nowa seria z gry MMORPG!

Cześć!

Z tej strony Mistan i jestem starym graczem Runes of Magic, który wrócił do gry po kilku latach przerwy. Jeśli chcecie zobaczyć jak się w niej odnajduje po długiej rozłące i razem ze mną przeżywać tę przygodę na nowo to serdecznie zapraszam zarówno osoby znające tytuł, jak i osoby świeże! 🙂
1582128302111.gif

Będę wdzięczny za każdy odzew z Waszej strony. Szczególnie cenne będą dla mnie rady, dzięki którym będę mógł poprawić swoje materiały. 🙂
1582128302152.gif

Pozostawiam Wam link do pierwszego filmu, jeżeli ktoś będzie zainteresowany:

Matti

Pogromca Ameb
Członek Załogi
Administrator
Runes of Magic to jedna z nielicznych "wowopodobnych" które dożyły do 2020 roku ;P. Nie przyciągnęła mnie na więcej niż kilka godzin.
Materiały z powrotu do starych gierek w sumie zawsze się miło ogląda.

Na kanale pojawił się nowy odcinek, więc zapraszam zainteresowanych do sprawdzenia. :)

Minimunko, jaką długość odcinków byś proponował?

Matti, zachęcam w takim razie do rozpoczęcia gry. Być może tym razem wciągnie na dłużej, a mimo wszystkich swoich wad, gra z pewnością jest godna uwagi. :)

Na kanale pojawił się nowy odcinek, więc zapraszam zainteresowanych do sprawdzenia. :)

Minimunko, jaką długość odcinków byś proponował?

Matti, zachęcam w takim razie do rozpoczęcia gry. Być może tym razem wciągnie na dłużej, a mimo wszystkich swoich wad, gra z pewnością jest godna uwagi. :)
według mnie 10-15 minut dobrze zmontowanego materiału byłoby o wiele lepsze.

"Dobrze zmontowanego", tu pojawia się problem. Nie mam doświadczenia w montażu i jestem pewien, że szybciej przyciągnę kogoś swoją gadką, niż takim aspektem technicznym. :) Ale dzięki za radę, postaram się przykładać większą uwagę do obróbki i powoli nabierać w tej kwestii doświadczenia. :)
Wiadomość została połączona:

Pojawił się kolejny odcinek! Starałem się zmontować go w odrobinę inny sposób, tak jak radził/a mi tutaj Minimunko. Będę wdzięczny za wszystkie opinie, jednak szczególnie interesuje mnie czy wygląda to lepiej, niż poprzednie materiały. :)
Pozostawiam link:

Kolejny odcinek na kanale:

Następny odcinek z Runes of Magic. Zapraszam do sprawdzenia. :)

Ostatnia edycja:
Do góry