Irsapel

YouTuber
Hej❗ Ja jestem Irsapel i chcę w tym temacie przybliżyć wam mój kanał na Youtube które opiera się na kontencie Gamingowym i w przyszłości także technika komputerowa.
Na YouTube nagrywam od przeszło roku , 26 lutego styknęło rok. Od początku nauczyłem się wiele choć przede mną jeszcze spora droga. Chcę iść dalej i szukać nowych wyzwań jeśli chciałbyś dołączyć do grona moich widzów i śledzić ten rozwój to na co jeszcze czekasz? wbijaj i zaczynajmy tę fantastyczną przygodę przez gry i masę humoru by czuć radość z tego ze jest się graczem i mieć z tego pełnie satysfakcji ❗

Filmy wrzucam głównie kiedy czuję wenę na tworzenie odcinka więc statystycznie jest obecnie 1 film na tydzień.

Kanał : https://www.youtube.com/channel/UCoMpoVFKdIJL_jNDdMDH9bw?view_as=subscriber

Jeśli masz jakieś pytania i ewentualne propozycje udoskonalenia kanału nie wahaj się ich powiedzieć wysłucham wszystkiego oczywiście jeśli są to rzeczy mające na celu pomóc a nie głupoty jakich wiele ludzi pisze by tylko zwrócić na siebie uwagę .

To do zobaczenia na kanale i życzę udanej i fajnie humorystycznego czasu spędzonego u mnie ❗

Polecam Ci dodać odnośnik do jakiegoś filmu a nie sam link, wygląda to bardziej estetycznie.
Co do grafiki na kanale, radziłbym zmienić, no chyba, że Ci się podoba.

Do góry