Mój kanał Metro Exodus

Angel

Piszący III
Witam Wszystkich bardzo serdecznie. Chciałbym zaprosić Was do obejrzenie pierwszego odcinka mojej nowej serii na kanale , jaką tym razem będzie "Metro Exodus":
Miłego oglądania życzę oraz pozdrawiam

Obejrzałem ciut 3 odcinka.

Wciepnij jakieś into, przechodzenie od razu do filmu kuje w oczy. Obczaj też dodawanie śmiesznych chwil, dodawanie jakiś śmiesznych dźwięków gdzieś. Urozmaić to, a będzie sztos.

Angel

Piszący III
Hej, dzięki wielkie za opinię, na pewno przemyślę Twoje "uwagi" i zastanowię się nad tymi elementami. Pozdrawiam!
Tymczasem na kanał wskoczyl kolejny odcinek :P - Zapraszam wszystkich:

Hej, dzięki wielkie za opinię, na pewno przemyślę Twoje "uwagi" i zastanowię się nad tymi elementami. Pozdrawiam!
Tymczasem na kanał wskoczyl kolejny odcinek :P - Zapraszam wszystkich:
Sprawdzałem. Odcinki są w miarę spoko, nie mam nic do zarzucenia, pod względem nagrywania czy też dźwięku sztos.

Sorki, zamieściłem przez pomyłkę odcinek z Mad Maxa, już to naprawiam
Najważniejsze to z dnia na dzień rozwijać się, a kanałem angażować nowe osoby tak, aby było ich więcej. Pomysł na kanał w jakimś stopniu jest, ja trzymam kciuki za pierwsze 10K wyświetleń - to kwestia czasu zapewne. :)

Angel

Piszący III
Hej wszystkim, zapraszam do piątego odcinka z serii "Metro Exodus". Uwaga ! - chyba więcej razy nie da się zginąć w tej grze .......... :D
Pozdrawiam i zapraszam!

Do góry