Mój kanał Metro Exodus

Angel

Mistrz klawiatury
Witam Wszystkich bardzo serdecznie. Chciałbym zaprosić Was do obejrzenie pierwszego odcinka mojej nowej serii na kanale , jaką tym razem będzie "Metro Exodus":
Miłego oglądania życzę oraz pozdrawiam

Obejrzałem ciut 3 odcinka.

Wciepnij jakieś into, przechodzenie od razu do filmu kuje w oczy. Obczaj też dodawanie śmiesznych chwil, dodawanie jakiś śmiesznych dźwięków gdzieś. Urozmaić to, a będzie sztos.

Angel

Mistrz klawiatury
Hej, dzięki wielkie za opinię, na pewno przemyślę Twoje "uwagi" i zastanowię się nad tymi elementami. Pozdrawiam!
Tymczasem na kanał wskoczyl kolejny odcinek :P - Zapraszam wszystkich:

Angel

Mistrz klawiatury
Hej wszystkim, zapraszam do piątego odcinka z serii "Metro Exodus". Uwaga ! - chyba więcej razy nie da się zginąć w tej grze .......... :D
Pozdrawiam i zapraszam!

Jeśli będziesz potrzebował grafiki na kanał - dokładniej chodzi mi o te obrazki, które fachowo nazywają się "przyciągaczami uwagii" nie wiem jak to się tam mówi, ale wiesz co mi chodzi po głowie, te tło co widać wyżej ^ to podbijaj do mnie, mogę Ci porobić parę.

Angel

Mistrz klawiatury
Hej wszystkim, chciałbym zaprosić Was do obejrzenia kolejnego odcinka z Metro Exodus, w którym udamy się z naszej Aurory na pustkowia. Stamtąd świeżo przejętym samochodem dostaniemy się do latarni, wktórej czeka na nas pułapka. Serdecznie zapraszam i pozdrawiam wszystkich:

Do góry