Inne Metin2.pl Dyskusje

Jak na dzień dzisiejszy używając lupy, nie znalazłem tematu ogólnikowego na temat tej gry. Chciałbym z wami podyskutować na temat tego, jak oceniacie w 2019 roku serwery Polskiego Metina? Czy jest waszym zdaniem jeszcze sens grać? Czy gra jest warta świeczki?

Prosiłbym tutaj o dyskusje na temat tylko i włącznie Polskiego serwera Metin2.pl, chciałbym w tym miejscu zachować wszystkie dyskusje nt. tylko tej wersji.

Witam jestem długo letnim graczem Metina2 jeżeli chodzi o zaczynanie gry od zera na Polskim Metin2pl to odradzam z wielu względów po pierwsze metin2pl jest długą drogą do osiągnięcia szczytu Bardzo długą drogą te wszystkie rzeczy innowacje które dodali w 2014 roku są przytłaczające dla nowego gracza jeżeli ktoś chcę poświęcić swój czas pewnie i pieniądze to polecam bo ta gra to nie ma końca to odkurzacz czasu jeżeli kogoś wciągnie.

Monet24

Startujący
Mam duży sentyment do Metina . Za dzieciaka była to dla mnie najlepsza gra. I zgadzam się z komentarzem powyżej , jeśli ktoś chcę poświęcić swój czas to jak najbardziej niech gra

Do góry