Mój kanał Lupus - Początkujący YouTuber

Lupus

Startujący
Cześć witam wszystkich BARDZO serdecznie, a z tej strony oczywiście Lupus... a dokładniej to Kacper :) No więc zacznę od tego, że mam 18 lat (tak wiem, ciężko w to uwierzyć), jak widać, a właściwie słychać to natura ze mnie zakpiła i nie obdarowała mnie nadal już bardziej poważnym głosem, przez co wielu z was uzna mnie za brzdąca. Pogodziłem się z tym, pokonałem wszelkie kompleksy i uświadomiłem sobie, że co ma być to będzie :). Od zawsze interesowałem się komputerami i hobby związanym z YouTube'em. Uwielbiam grać w gry i nic tego nie zmieni, uważam że wiele dzięki temu osiągnąłem. Dzięki kreatywnym twórcom gier zdołałem rozszerzyć swoje horyzonty pod kątem poglądów społecznych, rozwinąłem również w dużym stopniu posługiwanie się językiem Angielskim i swoją wyobraźnię. Moim marzeniem jest zaistnieć na YouTube'ie i będę do tego dążyć. Jeśli chciałbyś/chciałabyś zostać ze mną na dłużej i śledzić moje poczynania zapraszam serdecznie do zostania widzem ^_^

Ostatnia edycja:

Lupus

Startujący
Hej witajcie, oto ostatnio dodany film na moim kanale - Hitman Absolution odcinek pierwszy. Tak wiem, beznadziejny wstęp :D

Lupus

Startujący
Jako, że assassin's Creed Rogue to najdłuższa obecnie nagrywana przeze mnie gra, na kanał wlatuje kolejny odcinek z tejże giereczki, koniecznie obczajcie :D

Lupus

Startujący
Pff, żartuję.. wszyscy wiedzą, że tak naprawdę Benjamin Franklin wynalazł pioruny, przecież to oczywiste :D

Do góry