Mój kanał Lupus - Początkujący YouTuber

Lupus

Startujący
Cześć witam wszystkich BARDZO serdecznie, a z tej strony oczywiście Lupus... a dokładniej to Kacper :) No więc zacznę od tego, że mam 18 lat (tak wiem, ciężko w to uwierzyć), jak widać, a właściwie słychać to natura ze mnie zakpiła i nie obdarowała mnie nadal już bardziej poważnym głosem, przez co wielu z was uzna mnie za brzdąca. Pogodziłem się z tym, pokonałem wszelkie kompleksy i uświadomiłem sobie, że co ma być to będzie :). Od zawsze interesowałem się komputerami i hobby związanym z YouTube'em. Uwielbiam grać w gry i nic tego nie zmieni, uważam że wiele dzięki temu osiągnąłem. Dzięki kreatywnym twórcom gier zdołałem rozszerzyć swoje horyzonty pod kątem poglądów społecznych, rozwinąłem również w dużym stopniu posługiwanie się językiem Angielskim i swoją wyobraźnię. Moim marzeniem jest zaistnieć na YouTube'ie i będę do tego dążyć. Jeśli chciałbyś/chciałabyś zostać ze mną na dłużej i śledzić moje poczynania zapraszam serdecznie do zostania widzem ^_^

Ostatnia edycja:

Lupus

Startujący
Hej witajcie, oto ostatnio dodany film na moim kanale - Hitman Absolution odcinek pierwszy. Tak wiem, beznadziejny wstęp :D

Lupus

Startujący
Jako, że assassin's Creed Rogue to najdłuższa obecnie nagrywana przeze mnie gra, na kanał wlatuje kolejny odcinek z tejże giereczki, koniecznie obczajcie :D

Lupus

Startujący
Witam, przychodzę do was po około dwumiesięcznej przerwie na moim kanale spowodowanej prywatnymi sprawami. Mimo wszytko nie wracam bez niczego, bo oto trzy odcinki sprzed kilku dni, które wleciały na kanał. Od teraz postaram się aktualizować posty na bieżąco. Miłego oglądania

Do góry