Sugestia / Pomysł Liga Typera :>

A

Aifam

Gość
Temat kieruje do osób które pamiętają typera którego prowadziliśmy wspólnie ze Slawkiem dawnoooo temu, co wy na to żeby powrócić do obstawiana naszych faworytów. :> Z chęcią bym się tym znowu zajął, dla tych którzy nie wiedza Liga Typera była nie kiedyś atrakcja forum :) Ostatnio nic się nie dzieje, coś 'nowego' może się przydać. Co wy na to :>

C

carl

Gość
LT wymiatała jak wróci ona to i ja wrócę i będziecie mieli jeden problem więcej na forum :D

A

Aifam

Gość
Vane obstawiałeś kiedyś mecze piłki nożnej (nie tylko) w zakładach bukmacherskich ? To dokładnie to samo tyle ze bez nagrody pieniężnej ^^ O ile dobrze pamiętam to w starej lidze typera za wygrana dostawało się forumowego golda, teraz można ' karmić ' ;)

Jeśli administracja jest przeciwko to nie będę się narzucał, zaproponowałem się tylko ;p
Carl pamiętam jak otwierałaś tabele w paru kolejkach :d

P.S

co do miejsca to można dać gdzieś na forum reklamę przekierowująca do podstrony :) Takich jak bans.gamesboard czy hlxstats ;)

A

Aifam

Gość
nie masz za co przepraszać, wolność słowa każdy ma prawo do swojego zdania ;)
Chociaż byłbym wdzięczny jakbyś podał powód dlaczego jesteś na NIE , bo to tez się liczy ;)

A

Aifam

Gość
Duzo ludzi nie co nie znaczy ze przez to mamy nie wracać do czegoś co było świetne :)
Genialny wrócił ;d

S

ShaDow

Gość
Pierwszy raz słyszę o takim czymś ;d, ale zakłady obstawiałem i jestem dużo na + ;d..

Raczej na tak, zobaczę co to jest ;d

C

carl

Gość
wiecie że ja tu stoję ponad administracją więc mówię tak i będziemy mieli typera ja się tym nawet zajmę :D joke z tą administracją jak nie wypali tutaj to zrobimy coś innego a mam pomysł :D

Do góry