Mój kanał Kanał YT - videorecenzje w 120 sekund

Wystartowałem niedawno z kanałem. Pomysł jest taki, żeby w 2 minuty upchnąć rzeczową recenzję gry. Pomyślałem, że w zalewie godzinnych lets plejów i streamów jest to jakaś odmiana, szczególnie dla bardziej zalatanych, co czytają jutuba na kiblu.

Linka do YT:
www.youtube.com/channel/UCfDEHCli2hfs8G82_y-hC6g

Linka do FB:
www.facebook.com/120sekundTV

Co myślicie? Opiniami nie pogardzę. Subskrypcją, lajkiem, dzwoneczkiem i innymi takimi też, jeśli ktoś uzna, że warto... albo zwyczajnie chciałby wesprzeć inicjatywę.

Matti

Pogromca Ameb
Członek Załogi
Administrator
Suba zostawiam bo podoba mi się pomysł. Szybkie recenzje to coś czego potrzebujemy ;D
Przyjemnie się słucha ale nieco bym zwiększył volume lektora i lekko przyciszył tło.

Dzięki wielkie za opinię. Przy pierwszych recenzjach faktycznie miałem problem z głośnością - dziadowski mikrofon. Wydawało mi się, że w kilku ostatnich materiałach udało mi się to rozwiązać.

Ciszman

Piszący I
Dzięki wielkie za opinię. Przy pierwszych recenzjach faktycznie miałem problem z głośnością - dziadowski mikrofon. Wydawało mi się, że w kilku ostatnich materiałach udało mi się to rozwiązać.
Obejrzałem twój ostatni film na kanale i jest dość głośno, dodatkowo widzę problem w postaci lewego kanału głośniejszego od prawego, teraz pytanie czy to coś moim sprzęcie, głowie, czy faktycznie problem pojawia się też u innych osób. Ale tak po za tym to szanuję mega fajny pomysł na kanał.

Obejrzałem twój ostatni film na kanale i jest dość głośno, dodatkowo widzę problem w postaci lewego kanału głośniejszego od prawego, teraz pytanie czy to coś moim sprzęcie, głowie, czy faktycznie problem pojawia się też u innych osób. Ale tak po za tym to szanuję mega fajny pomysł na kanał.
Zbadam temat lewego kanału, ale u mnie ani wśród znajomych tego typu problem nie wypłynął. Były tylko uwagi, że za cicho jest.

O kurde, mega pomysł! :D
Jeśli to nie sarkazm, to bardzo budująca opinia i bardzo dziękuję :D

Do góry