Jakiej muzyki słuchasz?

Aktualnie słucham muzyki klasycznej. Kiedys nie przepadałem, jednak ostatnio włączam sobie ją w pracy. Zauważyłem, ze przy takiej muzyce jestem w stanie o wiele lepiej się w robocie skupić i ogólnie lepiej mi się takiej muzy słucha.

Zastanawiałem się jeszcze nad nauką gry na instrumencie etnicznym. https://cajonstore.pl/promocje/ Widziałem filmiki na youtube i pozornie nie wydaje się to takie trudne:
Czy ktos na forum się uczy grać? Jeśli tak to na jakim instrumencie?
Jak długo zajmowała Wam nauka?
I czy uczyliście sie grać samodzielnie czy jednak z nauczycielem jest lepiej?
 
Ostatnia edycja:

zdr

Startujący
Bardzo rożnej. Od klasyki po rocka.Nie słucham jedynie disco polo. Rozumiem, ze można sie na tym pobawić na imprezie ale aby tak dla siebie słuchać? No sorry ale nie.... Jeśli chodzi o grę na instrumentach to kiedyś uczyłem się gry na gitarze, potem jednak to zarzuciłem bo gra nie sprawiała mi takiej przyjemności. Poza tym nie byłe w tym dobry ;) Nie miałem motywacji.

Lubię również chodzić na koncerty, moim zdaniem atmosfera na koncertach jest zupełnie inna niż w sytuacji jak po prostu włączysz sobie muzykę w domu i sluchasz. Wygodną rozpiske ma Ticketmaster https://www.ticketmaster.pl/festiwale/wszystko-festiwale/10101/events
 
Ostatnia edycja:

joo

fb.com/tv.joo
Słucham swojego serca, najlepsze bicia ma i tempo :D a tak na poważnie to ciężkie klimaty instrumentalne. Ostatnio Insomnium mi się podobajet.
 

Ciszman

Piszący I
Głowie rap, czasem wpadnie coś innego.
A co do artystów to:
-Gedz
-Jan Rapowanie
-Kaz Bałagane
-Paluch
-Solar
-Bedoes
-Lil Uzi Vert
-Kid Ink
-Juice [*]
-Kendrick Lamar
-Post Malone
 
Do góry