Mój kanał Humek, Świeży kanał, w który wkładam całe serce ❤❤❤ Retro i nie tylko!

Humek

Nowy
Witam was wszystkich bardzo serdecznie z tej strony Humek. Chciałbym was zaprosić na nowo powstały kanał odnoszący się do gier, albo bardziej skupiającym się na retro grach.
W moim komputerze leży sobie RTX 2070, także możecie znaleźć materiały na najwyższej jakości, a nawet postaram się pokusić tym, że planuje odpalić możliwość oglądania w 1440p.
Postaram się pokrótce przedstawić Siebie:
> Mam 25 lat (w tym roku),😞
> Od zawsze interesowałem się grami, w tym MMO, czy nawet podstawowym RPG.
> Chce zarazić ludzi swoim podejściem do gier, czyli rozmyślanie nad historią świata, czy namawianiem do refleksji z mojej strony
> Jestem też noobem w gry, także śmiać się jest z czego ❤😱
> No i jestem otwarty na widzów, nie opluwam ich, zawsze staram się odpowiadać na wiadomości discord https://discord.gg/kpUzmSX , gdzie śmiało możecie wbić.
> I najważniejsza rzecz, zamierzam produkować sporo materiałów, ciekawych materiałów jak i w planach mam ogromną serię, w której chętnie opowiem moje gry z dzieciństwa, kto wie.. A może i was to zaciekawi :P

Na samym dole zostawiam wam link do kanału, zapraszam was świry do KOMENTOWANIA, SUBSKRYBOWANIA i zostawianiu łap w górę, a jeśli znajdziecie jakiś błąd i dacie łapkę w dół to możecie śmiało pisać w komentarzach co wam nie pasuje :) Moim zdaniem najlepszą serią na początek będzie The Binding Of Isaac : Afterbirth+, polecam zacząc sobie od niej :)
No i jeszcze dodatkowo zapraszam wszystkich gothicowych fanatyków do komentowania mojego TOTALNEGO lamienia w gothic, gdzie widać jak kanał się poprawia.
Oczywiście pracuje nad dźwiękiem, żeby wam się przyjemnie oglądało, także doceńcie moje starania, przepraszam za brak pop filtra.. Dodatkowo napomnę, że połowiczny paraliż twarzy nie pomaga z tą nierówną walką ale się staram :D
Wiadomość została połączona:

Stream dzisiaj o 20! Zapraszam!
Wiadomość została połączona:

Dzisiaj 20 ! Zapraszam!

Ostatnia edycja:
Do góry