Mój kanał GHOST RECON: BREAKPOINT

Angel

Spamer II
Witam Was bardzo serdecznie w dwudziestym pierwszym odcinku GHOST RECON: BREAKPOINT. Wracamy do wątku głównego i kontynuujemy zadanie "Ostatnia sprawa". Razem z Paulą zniszczymy pozostałe kontenery z bateriami, następnie odprowadzimy ją do Erewhone. Tam zakończymy wątek Pauli Madery i wybierzemy kolejny, który będzie następny.
 

Angel

Spamer II
Witam Was bardzo serdecznie w dwudziestym drugim odcinku GHOST RECON: BREAKPOINT. Po skończonym wątku Pauli Madery czas na wybranie kolejnego, który będziemy prowadzić. Będzie to FLYCATCHER oraz zadania z nim związane - dokładnie "Nic nie słyszałem". W tym odcinku wyruszymy do posiadłości Grandview, następnie porozmawiamy z pewną panią inżynier w celu zdobycia informacji, gdzie przesiaduje sam "Flycatcher". Serdecznie zapraszam do oglądania odcinka:
 

Angel

Spamer II
Witam Was bardzo serdecznie w dwudziestym trzecim odcinku GHOST RECON: BREAKPOINT. W odcinku dostaniemy się do bazy, w której znajduje się Flycatcher - elitarny żołnierz "Wilków". Naszym zadaniem jest zlikwidowanie go i zdobycie danych wywiadowczych. Serdecznie zapraszam do oglądania odcinka.
 

Angel

Spamer II
Witam Was bardzo serdecznie w dwudziestym czwartym odcinku GHOST RECON: BREAKPOINT. Rozpoczynamy wątek Carla Chisuma - programisty Skell Techu ds. bezpieczeństwa, a pierwszą misją będzie "Pod kontrolą Herzog". Zapraszam serdecznie do obejrzenia odcinka.
 

Angel

Spamer II
Witam Was bardzo serdecznie w dwudziestym szóstym odcinku GHOST RECON: BREAKPOINT. Kontynuujemy zadanie WSKAŻ MI DROGĘ. Tym razem musimy odnaleźć dyrektora Biura Centrum Kontroli Zagrożeń Naturalnych. Jednym słowem zwiedzamy dzielnicę ANTARES w celu poszukiwania jego domu. Ostatecznie trafimy do sali konferencyjnej, w której rzekomo znajduje się sam dyrektor... Zapraszam do oglądania.
 

Angel

Spamer II
Witam Was bardzo serdecznie w dwudziestym ósmym odcinku GHOST RECON: BREAKPOINT. Tym razem poszukujemy sierżanta Kenta, który jest prawą ręką Ilsy Herzog. Musimy zdobyć kody dostępu do cel, w których przetrzymywani są programiści. Zapraszam serdecznie do obejrzenia odcinka.
 

Angel

Spamer II
Witam Was bardzo serdecznie w trzydziestym pierwszym odcinku GHOST RECON: BREAKPOINT. Kontynuujemy wątek ROSEBUD.
W odcinku udamy się do prowincji Wild Coast. Spotkamy także kobietę, która zdradzi nam, że jej przyjaciółka samotnie wyruszyła za poszukiwaną snajperką. To właśnie ona poda nam ostateczną lokalizację Rosebud. Zapraszam serdecznie do oglądania.
 

Angel

Spamer II
Witam Was bardzo serdecznie. W odcinku zlokalizujemy snajperkę ROSEBUD, którą będziemy musieli zlikwidować. Wszystko byłoby super, gdyby nie to, że wpadniemy w paszczę lwa! OBÓZ PEŁEN SNAJPERÓW. Za zabicie Rosebud otrzymamy jej karabin snajperski, który POMIJA PANCERZ WROGA!! Zapraszam do oglądania.
 

Angel

Spamer II
Witam Was bardzo serdecznie. W odcinku udamy się na lotnisko HOWARD, w którym musimy odnaleźć Walkera w jego kryjówce. To z nim zmierzymy się, gdy wyeliminujemy wszystkich dookoła włącznie z ogromnym Behemotem. Zapraszam do oglądania.
 

Angel

Spamer II
Witam serdecznie i zapraszam Was do oglądania kolejnego odcinka Ghost Recon Breakpoint, w którym kontunuuję wątek Christiny Cromwell i zadanie AWARIA ZASILANIA:
 

Angel

Spamer II
Witam Was bardzo serdecznie. W odcinku ukończymy zadania ANIOŁ STRÓŻ, polegające na chronieniu Christiny Cromwell podczas pobierania danych z komputera. Później udamy się wraz z kobietą do bezpiecznego miejsca. Zapraszam serdecznie do oglądania odcinka.
 

Angel

Spamer II
Witam Was bardzo serdecznie. W odcinku ukończymy zadanie ŚRODKI ODWETOWE, polegające na uwolnieniu naukowców - ostatnich ocalałych zakładników. Zapraszam serdecznie do oglądania odcinka.
 
Do góry