Mój kanał GHOST RECON: BREAKPOINT

Angel

Spamer II
Hej , zapraszam Was bardzo serdecznie do oglądania nowej serii, o której mowa w tytule. Przed Wami pierwszy odcinek, w którym nastąpi wprowadzenie i oswojenie się z grą:
 

Angel

Spamer II
Hej! Przed Wami trzeci odcinek . Opuścimy w nim Erewhon i udamy się do Freeport, gdzie spotkamy Maurice Fox'a. Będziemy musieli obronić tam osiedleńców, a także wyeliminować wszystkich wrogów. Następnie udamy się w poszukiwania znajomego naszego głównego bohatera - Josiah Hilla. Zapraszam serdecznie do oglądania:
 

Angel

Spamer II
Witam Was bardzo serdecznie w jedenastym odcinku GHOST RECON: BREAKPOINT. Tak jak w tytule: znajdować będziemy się w prowincji Liberty, która jest centrum zatrzymań. Naszym celem jest odnalezienie i uwolnienie Daigoro porwanego przez Sentinel - Zapraszam do obejrzenia odcinka.
 

Angel

Spamer II
Witam Was bardzo serdecznie w dwunastym odcinku GHOST RECON: BREAKPOINT. Po nieudanych próbach w dalszym ciągu chcemy odnaleźć i uwolnić Daigoro. Następnie będziemy musieli odprowadzić go w bezpieczne miejsce ewakuacji. W odcinku tym finalnie ukończymy zadanie "ZAGINIONA GENIUSZ". Zapraszam do obejrzenia odcinka.
 

Angel

Spamer II
Witam Was bardzo serdecznie w trzynastym odcinku GHOST RECON: BREAKPOINT. Wiemy gdzie powinna się znajdować Paula Madera i w dalszym ciągu jej poszukujemy. Nie będzie to długi odcinek, ponieważ w trakcie gameplaya nagrywanie zostało przerwane, o czym dowiedziałem się dopiero przy próbie jego zrenderowania. Za to Was przepraszam i zapraszam do obejrzenia odcinka.
 

Angel

Spamer II
Tym razem powalczyłem nieco z jakością ( Youtube po uploadowaniu ucina jakość i kompresuje oryginalny plik wg swoich ustawień ). Mam nadzieję, że efekt jest widoczny zwlaszcza na monitorach i fullscreen.

Witam Was bardzo serdecznie w czternastym odcinku GHOST RECON: BREAKPOINT. Po rozmowie z Paulą Maderą Nomad decyduje się na zniszczenie trzech baterii rozmieszczonych w budynku, w których przebywają. To Paula podsunęła pomysł sabotażu. Kobieta jest w niebezpieczeństwie, a działać trzeba szybko. Czy uda się zrealizować plan? Zobaczcie sami. Zapraszam do obejrzenia odcinka.
 

Angel

Spamer II
Witam Was bardzo serdecznie w piętnastym odcinku GHOST RECON: BREAKPOINT. Kontynuujemy wątek Pauli Madery. Ranną kobietę musimy zabrać na stację South Cape, jednak jesteśmy ograniczeni czasowo i mamy na to 15 minut. W odcinku poznamy także kilka istotnych informacji. Serdecznie zapraszam.
 

Angel

Spamer II
Witam Was bardzo serdecznie w szesnastym odcinku GHOST RECON: BREAKPOINT. Po ostatnich wydarzeniach udajemy się do Erewhone, aby porozmawiać z Jacem Skellem. Z rozmowy z nim wynika, że dobrym sposobem na odzyskanie zaufania Pauli Madery będzie odnalezienie jej męża - Davida Madery. W związku z tym jako Nomad udajemy się do Auroskiego szpitala w ramach jego poszukiwań. Serdecznie zapraszam do obejrzenia odcinka.
 

Angel

Spamer II
Witam Was bardzo serdecznie w siedemnastym odcinku GHOST RECON: BREAKPOINT. Po ostatnich wydarzeniach udajemy się do centrum Eternity i to tam mamy odnaleźć Davida Maderę - męża Pauli. W końcu realizujemy nasz cel, nie pozostaje nic innego jak wrócić do kobiety. W tym odcinku ukończymy zadanie "Chłodna atmosfera". Serdecznie zapraszam.
 

Angel

Spamer II
Witam Was bardzo serdecznie w dziewiętnastym odcinku GHOST RECON: BREAKPOINT. Zaczynamy na Windy Islands, a dokładnie w South Cape. Naszym zadaniem jest zabranie ze sobą Pauli Madery i zniszczenie kontenerów z bateriami Sentinela. W odcinku znacznie polepszymy wyposażenie Nomada, które sięgać będzie już prawie do 100 ilvl. Serdecznie zapraszam do oglądania.
 
Do góry