Twitch Streamers

Witaj na GamesBoard.pl!

Zarejestruj się już teraz i uzyskaj dostęp do pełnej zawartości GamesBoard.pl

Gameplaye z gier multilayer World of Tanks Evolve2 Farcry 4 i inne

Klan się rozpędza kolejne walki na mapie globalnej tym razem udało się osiągnąć Finał a jaki był wynik zobaczcie

Trzeci Odcinek z serii Funny moments tym razem gracz Tomosc załapał się na nagranie

Zygaf

Piszący III
Fajny kanał. Jest w tobie potencjał. Spróbuj ciąć troszkę materiał aby nadać mu dynamiki ;)

Dzięki za radę postaram się coś poprzecinac:) w następnych filmach

Zygaf

Piszący III
Ciekawie mówicie i dobrze się to ogląda . Powodzenia w pięciu się ku górze :D

Staram się żeby nie było pustego gadania w stylu działo takie i takie penetracja taka dmg takie, to ma być rozrywka a nie lekcja historii:) Zawsze przed nagraniem mówię zaproszonemu gościowi aby mówił na luzie bez spiny i naturalnie bo najgorsze co może być to sztuczne mądrzenie się :)

Kolejna dawka nie zawsze czołgowego humoru Funny moments #4

Debiut naszej nowej rozprowadzającej na twierdzy Twierdza potyczki #8

Zygaf

Piszący III
Widzę że z każdym kolejnym filmem robisz postępy. Tylko tak dalej :D

Już niedługo pojawią się filmy z nowym dźwiękiem dzięki mojej Żonce od której dostałem w prezencie nowe słuchawki z o wiele lepszym mikrofonem :)

Nowy odcinek z serii Taka bitewka #14 dziś troszkę inny w ramach wyjątku. Bohater powtórki przekonał mnie, że warto tę bitew pokazać :) kto zrozumie bohatera to szacun :)

__Duch__

Piszący II
Najnowszy odcinek Takiej bitewki #15 gra w plutonie

__Duch__

Piszący II
Tym razem bitewka na 8 tierowym szwedzkim niszczycielu zapraszam

Witam dawno mnie nie było na forum ale za to na kanale aktywność jak najbardziej. Nowy sprzęt do nagrywania nowy mikrofon, od teraz też już wszystkie nowe filmy są dostępne w jakości 1080p 60fps :) najnowszy odcinek poniżej:

Ostatnio edytowany:
Tyma razem taka bitewka wykonana na 5 poziomowej arcie 105 leFH18B2. Świetny wynik i jeszcze lepszy wyciąg.

Statystyki forum

Wątków
20,261
Użytkownicy
8,928
Najnowszy użytkownik
Mcadoozq

Ostatnie wpisy profilowe

Filuuu wrote on Adson310's profile.
Nadal mało komend.
Mam Nick Adson310 na serwerze
/co /give /whois /storm /spectate a z worldedit to eee: //set //ceil //unstuck //ascend //pos1 //pos2 //expand //shift /contract //cut //walls //size i worldguard /rg define //rg redefine /rg remove /rg addmember /rg removemember /rg addowner /rg removeowner /rg setpriority /rg list /rg info /rg setparent /rg select /rg flag Jeszcze Bardziej Sie Rozpisałem XD?
jak coś mój nick na serwerze taki sam jak tu na gamesboardzie

Ekipa online

Użytkownicy online

Początek strony