Fpsy

Więc tak mam pewien problem z fps'ami w grze Fortnite. Chodzi o to, że nie mogę wycisnąć więcej fps niż 54-90. Mam monitor 60 HZ.Czy mogę wymienić jakiś kabel w monitorze żeby było lepiej czy coś?😅.Informacje o komputerze(ogólne) :
-Procesor AMD
-RAM 4 gb
Jeśli trzeba jakie wiadomości jeszcze to piszcie.
A pytanie takie :jakie sposoby na wycisniecie większej ilości fps na takim słabym PCcie.
Z góry dziękuję 😁

Matti

Pogromca Ameb
Członek Załogi
Administrator
Przydałoby się podać dokładną specyfikację. Aktualna mówi tylko tyle, że nie masz karty graficznej (haha :D).
Proszę podaj niezbędne dane czyli model procesora, taktowanie ram i jego rodzaj, nazwa karty graficznej czy nawet rodzaj dysku jaki posiadasz.
Skaczące fpsy nie zależą od monitora. Podrzuć także screeny (lub opis) ustawień graficznych w grze. Może masz coś włączone co niepotrzebnie obciąża komputer.

Przydałoby się podać dokładną specyfikację. Aktualna mówi tylko tyle, że nie masz karty graficznej (haha :D).
Proszę podaj niezbędne dane czyli model procesora, taktowanie ram i jego rodzaj, nazwa karty graficznej czy nawet rodzaj dysku jaki posiadasz.
Skaczące fpsy nie zależą od monitora. Podrzuć także screeny (lub opis) ustawień graficznych w grze. Może masz coś włączone co niepotrzebnie obciąża komputer.
Mam kartę graficzną GeForce GT 630
Ustawienia grafiki:
50% rozdzielczości 3D
1920x1080
AA,tekstury, efekty, cienie, odległość widzenia - najniższe
Dysk Seagate
1dysk(:C)-90 GB
2DYSK:(:D)-OK.380 GB

Do góry