Mój kanał FIFA 20 Intro

Po co ci właściwie intro? Teraz ludziom zależy na czasie a takie przedłużanie filmu mija się zupełnie z celem bo najczęściej widzowie( w tym ja) pomijamy takie wstawki. Jeżeli już chciałbyś jakoś oznaczyć że to twój film - wstaw krótki napis z nazwą kanału i przejdź do treści filmu. To na pewno zaplusuje.

No spoko, rozumiem. A mnie jako widza nie zbawi 10 czy 15 sekund ładnie wyglądającego intro na początku filmu czy odcinka, a nawet doceniam twórców i szanuję za poświecony czas i dopieszczenie materiału. Intra tworzę od niedługiego czasu, po prostu ćwiczę montaż względem muzyki. Chcialbym wkrótce umieszczac intra, które dowolnie ludzie będa mogli sobie pobierac i z nich korzystac. Moglbys wyjasnic ostatnie zdanie? Chyba nie do konca zrozumialem. Chodzi o znak wodny w lewym dolnym rogu , zeby zamiast tego zrobic inaczej?

ależ nikogo nie zbawi 15 sekund, tylko to po prostu strata czasu. Zamiast tego lepiej wrzucić grafikę 3 sekundową z twoją nazwą i przejść do sedna. Teraz ceni się materiały za to że nie są długie ale zwięzłe i ciekawe. Coraz więcej twórców tak robi, więc zamiast zostać w 2k14 i ery raczkujących youtuberów powinieneś pójść z duchem czasu i przygotować materiały po to żeby widzowi się spodobało - w końcu chcesz swoimi filmami dotrzeć do jak największej ilości osób czyż nie?

Do góry