Mój kanał Escape from tarkov OhSorryBro

OhSorryBro

Startujący
Dzisiaj zmiana taktyki na niektórych akcjach będzie z przyczajki :)

Tarkov jest jak wojna, a na wojnie nie ma czegoś takiego jak fair play. Jesteś ty albo oni. Niezdecydowani szybko giną i zapomina o nich historia. Historia pamięta o zwycięzcach.

Thomson1708

Startujący
Kilka dni temu mój brat udał się do opuszczonego centrum handlowego, od rodziny mieszkającej parę bloków dalej usłyszeliśmy że jest tam jeszcze całkiem nieźle zaopatrzona apteka. Twierdził że w nocy siły untar ani bandyci się tam nie kręcą...
-Co się może stać stary? - zapytał wychodząc....
Moja córka potrzebowała inhalatora, od jego wybycia słuch o nim zaginął... Może dopadł go ten psychopata ubrany w strój adidasa? Chodzą pogłoski że to były właściciel centrum handlowego który zbankrutował przez konflikt w okolicy i oszalał. Teraz zabija każdego kto śmie zbliżyć się do jego centrum.
*To wymyślony tekst który ma na celu wprowadzenie mniej doświadczonych graczy.
*Więcej gadania niż strzelania. Escape from tarkov polska PL 2020
Wiadomość została połączona:

Jak wszyscy wiemy tarkov to bardzo wymagająca gra. Tarkov daje, tarkov odbiera. W tym filmie są wszystkie akcje z ostatnich dni które nie nadają się do pełnych filmów :) Polska W EFT

Ostatnia edycja:

OhSorryBro

Startujący
Dzisiaj zmiana taktyki na niektórych akcjach będzie z przyczajki :)
Tarkov jest jak wojna, a na wojnie nie ma czegoś takiego jak fair play. Jesteś ty albo oni. Niezdecydowani szybko giną i zapomina o nich historia. Historia pamięta o zwycięzcach.
Escape from tarkov pl Polska 2020

Thomson1708

Startujący
Wchodzisz do opuszczonego hotelu przez główne drzwi, nagle przez wybite okno razi Cię ostre światło zachodzącego słońca. Uderza bardzo mocno, prosto w zmęczone oczy... Wwierca się przyprawiając o ból głowy, nie chcesz tutaj być... Jednak od 3 dni nic nie jadłeś, a w tym budynku na pewno jest jedzenie... Byle żeby zdążyć przed nocą... Byle zdążyć...
Granie na shoreline gdy jest ciemno jest trochę przerażające, prawda?
Escape from tarkov PL 2020

OhSorryBro

Startujący
Dzisiaj filmik który udowadnia że leczenie dobra rzecz. Warto to robić w stashu i coś tam na rajd zabierać jeszcze :)

Wybraliśmy się na opuszczoną bazę wojskową po której gdzieś tam pałętał się cel naszej misji. Gluhar, zły złodupiec :D

Matti

Pogromca Ameb
Członek Załogi
Administrator
Dzisiaj filmik który udowadnia że leczenie dobra rzecz. Warto to robić w stashu i coś tam na rajd zabierać jeszcze :)

Wybraliśmy się na opuszczoną bazę wojskową po której gdzieś tam pałętał się cel naszej misji. Gluhar, zły złodupiec :D

Fajnie zmontowane. Gra sama w sobie to kamperiada (moja opinia, wiem, że ta gra taka musi być) ale da się oglądać ;P

Do góry