Mój kanał Escape from tarkov OhSorryBro

OhSorryBro

Startujący
Dzisiaj zmiana taktyki na niektórych akcjach będzie z przyczajki :)

Tarkov jest jak wojna, a na wojnie nie ma czegoś takiego jak fair play. Jesteś ty albo oni. Niezdecydowani szybko giną i zapomina o nich historia. Historia pamięta o zwycięzcach.

Thomson1708

Startujący
Kilka dni temu mój brat udał się do opuszczonego centrum handlowego, od rodziny mieszkającej parę bloków dalej usłyszeliśmy że jest tam jeszcze całkiem nieźle zaopatrzona apteka. Twierdził że w nocy siły untar ani bandyci się tam nie kręcą...
-Co się może stać stary? - zapytał wychodząc....
Moja córka potrzebowała inhalatora, od jego wybycia słuch o nim zaginął... Może dopadł go ten psychopata ubrany w strój adidasa? Chodzą pogłoski że to były właściciel centrum handlowego który zbankrutował przez konflikt w okolicy i oszalał. Teraz zabija każdego kto śmie zbliżyć się do jego centrum.
*To wymyślony tekst który ma na celu wprowadzenie mniej doświadczonych graczy.
*Więcej gadania niż strzelania. Escape from tarkov polska PL 2020
Wiadomość została połączona:

Jak wszyscy wiemy tarkov to bardzo wymagająca gra. Tarkov daje, tarkov odbiera. W tym filmie są wszystkie akcje z ostatnich dni które nie nadają się do pełnych filmów :) Polska W EFT

Ostatnia edycja:

OhSorryBro

Startujący
Dzisiaj zmiana taktyki na niektórych akcjach będzie z przyczajki :)
Tarkov jest jak wojna, a na wojnie nie ma czegoś takiego jak fair play. Jesteś ty albo oni. Niezdecydowani szybko giną i zapomina o nich historia. Historia pamięta o zwycięzcach.
Escape from tarkov pl Polska 2020

Thomson1708

Startujący
Wchodzisz do opuszczonego hotelu przez główne drzwi, nagle przez wybite okno razi Cię ostre światło zachodzącego słońca. Uderza bardzo mocno, prosto w zmęczone oczy... Wwierca się przyprawiając o ból głowy, nie chcesz tutaj być... Jednak od 3 dni nic nie jadłeś, a w tym budynku na pewno jest jedzenie... Byle żeby zdążyć przed nocą... Byle zdążyć...
Granie na shoreline gdy jest ciemno jest trochę przerażające, prawda?
Escape from tarkov PL 2020

Do góry