Witaj na GamesBoard.pl!

Zarejestruj się już teraz i uzyskaj dostęp do pełnej zawartości GamesBoard.pl

Mój kanał Dzień dobry, cześć i czołem!

Z tej strony Mateusz, udzielający się w internetach głównie jako Crebainer.
Niby 25 wiosen za mną, ale mania do gier pozostała niezmienna od 6 roku życia. Swoją przygodę z grami zaczynałem na crackowanej konsoli Playstation 1, by następnie przenieść się na PC i pozostać na nim aż do tej pory. Wiele tytułów mnie zachwyca, interesuje, wiele rodzajów gier jest mi bardzo bliskich, zwłaszcza te, do których mam bardzo nostalgiczne podejście. Parę lat temu postanowiłem zająć się streamowaniem/nagrywaniem, jednakże, jak wiadomo, była szkoła, byli znajomi, były randki, było mało czasu. Teraz, gdy życie się trochę ustabilizowało, postanowiłem wrócić do tego tematu.
Można mnie znaleźć na twitchu:
, gdzie staram się streamować tak często jak tylko czas pozwala. Nie owijam się wokół jednej gry, aktualnie główną tematyką jest Wiedźmin, Kholat, gry od TellTale Games jak i również luźne broadcasty w Guild Wars 2. Na tą chwilę to tyle, w przyszłości planuję również robić zawody z League of Legends czy Darwin Project, oczywiście z wygranymi.
Bawię się również na YouTube, https://www.youtube.com/user/crebainermojra , gdzie wrzucam archiwa ze streamów, więc jeżeli ktoś się udziela na czacie lub też zarzuci followem, ma szansę znaleźć się w niejednym odcinku ;)
Czemu postanowiłem się tu zarejestrować? Nie będę ukrywał, że tak proste i banalne materiały jak "gameplay'e" nie cieszą się taką popularnością jak przed laty. Chęć nagrania całej gry, a następnie udostępnienia filmu z podsumowania/recenzji to coś, do czego zmierzam. Odbiór jest niewielki, dlatego też postanowiłem się pojawić na tym foru w celu zwiększenia zasięgu moich materiałów.
Byłbym cholernie wdzięczny za pomoc w dodatkowym rozgłosie. Dziękuję i jeszcze raz, witam wszystkich :)

Statystyki forum

Wątków
19,916
Użytkownicy
9,164
Najnowszy użytkownik
SkizekYT

Premium news

• NAGA VIRTUAL - artykuł o wirtualnym rynku
  • Reklama

W tym miejscu wyświetli się reklama.
    Początek strony