Mój kanał DYING LIGHT

Angel

Mistrz klawiatury
Witam serdecznie i zapraszam do pierwszego odcinka z Dying Light na moim kanale (przepraszam , jesli kogos wkurza , ze zakladam tyle tematow, ale uznalem ze chyba przejrzysciej bedzie jedna gra=jeden temat)
 

Angel

Mistrz klawiatury
Witam serdecznie i zapraszam do następnego odcinka z DYING LIGHT. W odcinku dostaniemy misję, która będzie polegać na przejęciu ANTYZYNY - "lekarstwa" opóźniającego proces przemiany w zombiaka (zostaliśmy ugryzieni na samym początku gry). Odwiedzimy dwa punkty zrzutu, ale..... nie skończy się to tak jak myślicie.... Wdamy się też w nocny pościg zombie i to my będziemy uciekać i ledwo ujdę z życiem! Zobaczcie sami co się stanie, ZAPRASZAM SERDECZNIE!
 

Angel

Mistrz klawiatury
Hej! Zapraszam do obejrzenia odcinka z Dying Light, który był transmitowany na żywo i trafił do playlisty z tej serii. W odcinku wykonuję zadania poboczne: NAPIĘCIE, HAKI, KTO ZAKRĘCIŁ KURKI?. Przyda się trochę podexpić naszą postać i nauczyć nowych umiejętnosci:
 

Angel

Mistrz klawiatury
Zagrajmy w DYING LIGHT PL - odcinek siedemnasty, w którym rozpoczniemy zadanie "PRZYCHODNIA", polegające na dostarczeniu próbek tkanek zarażonych do laboratorium Camdena. Spróbujemy również spotkać się z samym Camdenem, jednak najpierw musimy utorować sobie drogę. Zapraszam serdecznie do obejrzenia odcinka.
 
Do góry