H
HalaMadrid
Gość
Combat Arms – jest darmową grą multiplayer z gatunku FPS. Została stworzona przez koreańskie studio Doobic Studios, a wydana przez Nexon Corporation. Do tworzenia grafiki wykorzystywany jest silnik Lithtech.
Gra oferuję wiele trybów rozgrywki, map, broni oraz sposobów ich modyfikacji (np. magazynki, tłumiki, lunety). Znajduje się w niej 11 trybów rozgrywki: One Man Army, Elimination, Capture The Flag, Search and Destroy, Elimination Pro, Spy Hunt, Last Man Standing, Bombing Run, Seize and Secure, Quarantine Regen oraz Fireteam.
Naprawdę polecam tą grę, jest darmowa, na dodatek bardzo dobra grafika itd.
Gra ktoś może? Można się ustawić, i razem pograć.
@Down
Tak, jeśli chodzi o płatności, to jak chcesz, ale nie musisz. Można kupywać bronie za prawdziwe pieniądze itd, ale również za wirtualną walutę która się zdobywa po zakonczeniu gry. (GP).
A jeśli chodzi o anty cheat, to poprawili to, już nie ma takich jak kiedyś anti kicków itd, inwestuje w to Nexon.