Mój kanał Battlefield 5 - Kampania 1 Gracz

Hej!!
Zastanawiałem się czy jest sens tutaj umieścić serię bez komentarza (chociaż są zwolennicy i tego), jednak postanowiłem informacyjnie powiadomić , że na moim kanale jest również dostępny gameplay z Battlefield 5 - kampania dla pojedynczego gracza:

Ostatnio rownież stworzyłem do swojego kanału intro. Nie jestem doświadczony w tych tematach, ale zawsze lepszy rydz niż nic jak to się mówi, więc jak macie ochotę to rzućcie okiem:

Trzymajcie się!!

Ostatnia edycja:
Jak na pierwsze intro to całkiem całkiem spoko. Grafika końcowa w sumie mogłaby być do wywalenia. Są jakieś generatory w sumie intro do filmów, może powinieneś je obczaić? Wyglądają dosyć profesjonalnie po zrobieniu.

Hej, Seria Battlefield V (bez komentarza) została już zakończona. Szczerze mówiąc, nawet się wzruszyłem:

Dzisiaj na kanał trafił także ostatni odcinek z serii The Disney Afternoon Collection. W sumie jest ich tyle co gier tj.6 . Każdy odcinek to pełny gameplay pojedynczej gry:

Nie pisałem na forum o tych seriach w momencie kiedy wpadały odcnki, ponieważ są one bez komentarza

Do góry