Jesteście fanami gier? Większość tytułów nie ma przed wami tajemnic? A może znacie je tak dobrze, że niektóre poziomy przechodzicie z zamkniętymi oczami? Jeśli ten opis w jakimś stopniu do was pasuje to na pewno nie zawiedziecie się wpadając na pierwszą edycję imprezy Slow Runners! Już 10 sierpnia (czyli w tę sobotę) w warszawskim New Meta Bar trafi się nie lada gratka dla wszystkich fanów speedrunningu.


Nie będzie to jednakże zwyczajny pokaz umiejętności profesjonalnych graczy. W końcu nie bez przyczyny impreza ta nazywa się Slow Runners. Czym jednakże różnić się będzie od tradycyjnej rywalizacji między speedrunnerami? Zasada jest prosta. Na wydarzeniu pojawi się profesjonalny speedrunner, który zademonstruje w jaki sposób najszybciej przejść daną grę. Następnie dane wam będzie śledzić zmagania ósemki influencerów ze świata gamingu, którzy podejmą się próby powtórzenia jego wyniku w konkretnym czasie! Tożsamość speedrunnera oraz gra, w której zmierzą się owi influencerzy pozostanie jednakże tajemnicą aż do momentu rozpoczęcia zmagań. Na poniższej grafice możecie zobaczyć kto podejmie rękawicę i zmierzy się w tym niestandardowym pojedynku!

Brzmi ciekawie? W takim razie wpadajcie już 10 sierpnia do New Meta Bar na pierwszą edycję Slow Runners! Nadal nie jesteście przekonani? W takim razie mamy dla was specjalny 20% kod rabatowy na bilety! Wystarczy, że przy zakupie biletów wpiszecie kod GAMEDAYS” (bez cudzysłowu). Link do strony umożliwiającej zakup wejściówki znajdziecie tutaj – LINK.

Spieszcie się, gdyż zostały tylko dwa dni do imprezy! Do zobaczenia na miejscu!!!