Plan działania na 7 urodziny PUBG zapowiada się ciekawie

Plan działania na 7 urodziny  PUBG zapowiada się ciekawie
PUBG w tym roku obchodzi 7 rocznicę wydania
Spis treści:

Krafton ogłosił potężną dawkę aktualizacji dla PUBG: Battlegrounds. Aktualizacje obejmują nową zawartość, funkcje takie jak zniszczalne środowisko i przejście na Unreal Engine 5. Dodatkowo wprowadzi zawartość tworzoną przez użytkowników z (UGC), zmiany w rozgrywce i nowe środki przeciwdziałania oszustwom.

7 lat od premiery

Krafton ogłosił duże plany dotyczące PUBG: Battlegrounds na 2024 rok. W filmie deweloperskim zespół potwierdził, że w drodze jest nowa zawartość wraz z nowymi funkcjami, takimi jak zniszczalne środowisko, umożliwiające graczom wyważanie drzwi, kopanie dziur w ziemi i nie tylko.

Dodatkowo PUBG przełącza się na Unreal Engine 5, co pozwoli na lepszą wierność wizualną, a co ważniejsze, na uwzględnienie tworzonej przez użytkowników zawartości (UGC), umożliwiając graczom tworzenie własnych elementów w grze.

Planów jest wiele więcej np. nowe zabezpieczenia przeciwko oszustwom, ulepszenia matchmakingu oraz zmiany w strzelaniu i innych elementach rozgrywki.

Za pomocą kilofa będzie można wykopać dziurę

PUBG – plan rozwoju na 2024 r.

  • Zniszczalne środowisko - Gracze będą mogli strategicznie niszczyć fragmenty budynków lub budować bariery obronne, otwierając nowe drogi ataku lub zabezpieczając obszary. Funkcje te zostaną zaprezentowane w nadchodzącej aktualizacji kwietniowej.
  • Zmiany w rozgrywce - Aktualizacje broni zaplanowane są co dwa miesiące, mające na celu stworzenie stabilnego ekosystemu i zapewnienie graczom większej różnorodności wyborów.
  • Nowa zawartość i współpraca - Szeroka gama współpracy i skórek, w tym współpraca z popularnymi markami pojazdów, a także progresywne skórki broni, które odzwierciedlają preferencje graczy poprzez serię ulepszeń.
  • Poprawa matchmakingu - Nadchodzą zmiany w matchmakingu, aby zapewnić bardziej zrównoważone środowisko w meczach normalnych. System MMR (Matchmaking Rating) zostanie udoskonalony, aby zapewnić uczciwą rywalizację wśród graczy o podobnym poziomie umiejętności.
  • Remont rankingu - Mapa Rondo zostanie dodana do puli map w trybie rankingowym w kwietniu, z uwzględnieniem jej przyszłego włączenia do Esportu. Zostaną wprowadzone nowe nagrody poziomowe i ekskluzywne nagrody za grę rankingową, aby była bardziej atrakcyjna. Zmiany w systemie Punktów Rankingowych, w tym większa waga zabójstw, sprawią, że poziomy będą dokładniej odzwierciedlać poziom umiejętności. Test zaplanowano na kwiecień.
  • Unreal Engine 5 i UGC - Deweloperzy twierdzą, że przejście na Unreal Engine 5 oznacza początek ekscytującej podróży, wraz z przygotowaniami do tworzonej przez użytkowników zawartości (UGC), mającym na celu umożliwienie graczom tworzenia i angażowania się w ich treści oraz wspierania tętniącego życiem ekosystemu opartego na twórcach.
  • Ulepszenia w walce z oszustami - Środki przeciwko oszustwom zostaną zintensyfikowane, rozszerzając ich zakres poza grę rankingową, tak aby objąć mecze normalne i wszystkie tryby gry. Ulepszenia istniejących rozwiązań i aktywne wykorzystanie technologii głębokiego uczenia się zwiększą szybkość i skuteczność wykrywania i karania za nielegalne korzystanie z oprogramowania.
  • i wiele więcej...