Bungie ujawnia nowy zwiastun dodatku do Destiny 2

Bungie ujawnia nowy zwiastun dodatku do Destiny 2
Spis treści:

Bungie rozbudziło apetyty fanów Destiny 2, publikując nowy zwiastun dodatku "Ostateczny Kształt". W nim poznajemy Blade Serce, które z początku jawi się jako rajska kraina skąpana w świetle, by następnie pogrążyć się w mrocznej otchłani.

Gracze wyruszą w niebezpieczną podróż, by stawić czoła Świadkowi - istocie odpowiedzialnej za skażenie Wędrowca i dążącej do urzeczywistnienia swego "Ostatecznego Kształtu". W tej heroicznej walce towarzyszyć im zmarły Łowca, Cayde-6, którego głosem ponownie po raz pierwszy od wielu lat przemówił Nathan Fillion. Cayde opowiada o swoich doświadczeniach w tym przerażającym świecie, nawołując Strażników do zjednoczenia sił i pokonania nadciągającej zguby.

Destiny 2: Ostateczny kształt ukaże się 4 czerwca 2024 r. Dodatek ten prezentuje szczytowy moment w sadze o Świetle i Ciemności. Osoby, które kupią dodatek w przedsprzedaży, będą miały automatycznie odblokowane nagrody, takie jak egzotyczny statek z motywem Piramidy, egzotyczny Duch i dwa emblematy za zamówienie w przedsprzedaży.

Matti

Fan gier komputerowych od lat 90'. Stary dziad Internetu.