Helldivers 2: Nowa wroga frakcja i tajemnicze lasery?

Helldivers 2: Nowa wroga frakcja i tajemnicze lasery?
Czy to początek inwazji?
Spis treści:


Helldivers 2 od kilku dni święci triumfy, a to za sprawą ogromnej aktualizacji, która wprowadziła do gry nowych wrogów, broń, uwielbiane przez fanów mechy, a także tajemnicze, latające istoty, których wcześniej nikt nie widział. Ale to nie wszystko!

Tajemnicze latające insekty i plotki o nowej frakcji

Gracze, którzy zgłaszali obserwacje latających insektów, których istnienia Arrowhead początkowo zaprzeczało, teraz są przekonani, że odkryli nową frakcję w galaktycznej wojnie.

Według użytkowników Reddita, niektórzy gracze Helldivers 2 dostrzegli oznaki nadchodzącej nowej frakcji, która rozpoczęła atak na Super Ziemię.

I CAUGHT VIDEO OF BLUE LASERS!!!
by u/Fabulous-Praline-498 in Helldivers

Niebieskie lasery robią wrażenie

Niebieskie lasery - nowy wróg?

Niebieskie lasery stały się nową obsesją graczy Helldivers 2. Według znawców serii, mogą one być zwiastunem nadejścia Illuminatów, frakcji znanej z pierwszej części gry, która może powrócić w sequelu.

Tymczasem Illuminaci, lub cokolwiek kryje się za tymi niebieskimi laserami, już atakują graczy z zaskoczenia, jak widać na poniższym filmie:

I dont mean to say the Illuminate are returning, however...
by u/The_Meme_Clam in Helldivers

To chyba bolało :(

Arrowhead żartuje z graczy

Podobnie jak w przypadku latających insektów, Johan Pilestedt z Arrowhead postanowił "uspokoić" helldiversów zaprzeczając żartobliwie istnieniu niebieskich laserów: