Necrophosis - eksploruj makabrę w świecie horroru rodem z obrazów Beksińskiego!

Necrophosis - eksploruj makabrę w świecie horroru rodem z obrazów Beksińskiego!
Spis treści:

Chyba każdy z nas miał możliwość poznać twórczość Zbigniewa Beksińskiego. Charakteryzująca się oniryczną atmosferą, często przedstawiająca zdeformowane postacie, martwe natury i surrealistyczne krajobrazy. Beksiński czerpał inspirację z egzystencjalizmu, filozofii i własnych mrocznych refleksji nad życiem i śmiercią.

Studio Dragonis Games czerpiąc inspirację z twórczości naszego rodaka, stworzyło grę "Necrophosis", która pozwala nam doświadczyć surrealistycznego świata z mrocznych obrazów Zbigniewa Beksińskiego. Co wiemy o aktualnych pracach nad tym tytułem?

Necrophosis inspirowana twórczością Zdzisława Beksińskiego to mrożąca krew w żyłach gra przygodowa w stylu horroru z perspektywy pierwszej osoby, która zanurza Cię w koszmarnej krainie pełnej groteskowych form i złowieszczych efektów wizualnych.

"Miliardy lat po unicestwieniu wszechświata budzisz się w królestwie, gdzie śmierć króluje, ale nawet ona może umrzeć. Nekroza, klątwa dręcząca ten świat, rozprzestrzenia zepsucie na wszystko, czego dotknie. Tutaj, pośród krajobrazu stworzonego z dbałością o szczegóły, groza i rozkład przenikają każdy zakątek. Postacie zamieszkujące ten świat, zarażone klątwą, uosabiają samą istotę zniszczenia.

Z każdym krokiem i każdym westchnieniem jesteś świadkiem nieubłaganego działania Nekrozy. Tka ona swą makabryczną opowieść, wciągając cię w nawiedzającą podróż przez makabryczny świat, gdzie śmierć nie jest końcem, lecz wszechobecną rzeczywistością."

Necrophosis jest aktualnie dostępne na platformie Steam za darmo w wersji demo, ale już zyskało niemały rozgłos w społeczności graczy gatunku horror. A co wy myślicie? Spróbujecie swoich sił w surrealistycznym horrorze i odkryjecie tajemnice Nekrozy? Pozostaje nam tylko czekać na pełną wersję tytułu, aby poznać całą fabułę tego groteskowego świata.

Necrophosis on Steam
Necrophosis inspired by Zdzislaw Beksinski is a chilling first-person horror adventure, plunging you into a nightmarish realm teeming with grotesque forms and ominous visuals. Delve into eerie landscapes and uncover secrets in this atmospheric journey through the macabre."