Nad nowym Battlefieldem pracuje największy zespół w historii serii

Nad nowym Battlefieldem pracuje największy zespół w historii serii
Spis treści:

Kwartalne sprawozdania gigantów w branży gier komputerowych zawierają zazwyczaj wiele ciekawych informacji. Oczywiście pomijając wszystkie liczbowe sformułowania interesujące głównie inwestorów, można zapoznać się także z intencjami i planami zarządów. Podobnie jest i w tym przypadku, prezes EA Andrew Wilson informuje, że nad najnowszą odsłoną serii Battlefield pracuje największy zespół w historii.

Our teams have listened to the community, have learned valuable lessons, and are driving to the future. Motive, armed with cutting-edge Frostbite technology and compelling storytelling, is joining DICE, Criterion, and Ripple Effect to build a Battlefield universe across connected multiplayer and single-player experiences. This is the largest Battlefield team in franchise history, Andrew Wilson CEO EA

Nad nowym BF'em oprócz Dice, Criterion i Ripple Effect pracuje także studio Motive. CEO Electronic Arts wyraża także ogromny entuzjazm jeśli chodzi o postęp prac i to jakie efekty udało się osiągnąć.

Warto także przypomnieć, że pomimo średnio udanej wersji 2042, Battlefield nadal cieszy się duża popularnością i odnosząc się do raportu z końca stycznia 2024 gra powiększyła grono odbiorców o 17% rok do roku, a sam Sezon 6 zwiększył średnią tygodniową liczbę graczy o 37%. Pokazuje to, że wnioski zostały wyciągnięte i być może najnowsza wersja zaoferuje rewolucyjne rozwiązania.

Matti

Fan gier komputerowych od lat 90'. Stary dziad Internetu.