Masz Intel i9 13 generacji i nie możesz grać w Call of Duty? Znamy rozwiązanie!

Masz Intel i9 13 generacji i nie możesz grać w Call of Duty? Znamy rozwiązanie!
Spis treści:

Pewnie niektórzy się nie spodziewają, ale posiadanie highend'owego sprzętu nie zawsze gwarantuje najwyższą jakość rozgrywki. Wielu z graczy najnowszej odsłony Call of Duty Modern Warfare 3 boryka się z problemem w postaci błędu 0x00001338.

Rozwiązanie problemu które proponujemy jest niestandardowe i dla niektórych może okazać się niezłym zaskoczeniem. Zakładamy, że posiadasz wszystkie sterowniki w zaktualizowanej najnowszej wersji.

Przejdź do narzędzia Intel Extreme Tuning Utility

Cały myk polega na zejściu wartością Performance Core Ratio poniżej 55x. Jeśli ktoś ma chwilę wolnego czasu może zmniejszać wartość po 1x, w naszym przypadku zadziałało ustawienie wartości 50x. Pamiętaj, że wszelkie zmiany wprowadzasz na własną odpowiedzialność. My tylko opisujemy to co sami na sobie przetestowaliśmy.

Wydawać się może, że produkowanie gry rok w rok powinno zmniejszać liczbę ewentualnych problemów z obsługą produktu. Twórcy CoD'a jednak nie chcieli uśpić naszej czujności i zostawili kilka "smaczków" z którymi trzeba się zmagać. Pozdrawiam wszystkich fanów przełączania się z MW3 na Warzone ;)

Matti

Fan gier komputerowych od lat 90'. Stary dziad Internetu.