Jakie gry pojawią się w kwietniowym Xbox Game Pass?

Jakie gry pojawią się w kwietniowym Xbox Game Pass?
Spis treści:

Pierwsza fala tytułów w ramach subskrypcji Xbox Game Pass na kwiecień została sfinalizowana. Co takiego w tym miesiącu zaoferuje nam Microsoft?

Superhot: Mind Control Delete (Cloud, PlayStation 4, Xbox One, PC) - 2 kwietnia

Superhot: Mind Control Delete to rozszerzona wersja popularnej strzelanki pierwszoosobowej, w której czas zwalnia i przyspiesza dopiero, gdy się poruszasz. Nie jest to pierwszy raz, kiedy jest ona dostępna w ramach Xbox Game Pass, ale jeśli ją przegapiłeś, nie martw się gdyż po aktualizacjach oferuje jeszcze więcej fabuły, akcji i broni do strzelania.

Lego 2K Drive (Nintendo Switch, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Cloud, PC) - 3 kwietnia

Lego 2K Drive to zabawna gra wyścigowa z klocków Lego w otwartym świecie. Zbuduj samochód swoich marzeń, doświadcz zabawnych zajęć i mierz się z przeciwnikami w rywalizacji o prestiżowe Podniebne Trofeum.

Lil Gator (PlayStation 5, Nintendo Switch, Cloud, PlayStation 4, Xbox One, PC, Xbox Series X/S, Mac OS) - 4 kwietnia

Lil Gator to urocza gra przygodowa w otwartym świecie. Poznaj nowych przyjaciół i odkryj wszystko co świat gry ma do zaoferowania. Wspinaj się, pływaj, szybuj i wślizguj się do serc wielu różnych postaci, które spotkasz podczas swoich podróży!

Kona (PlayStation 5, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One) - 9 kwietnia

Wciel się w detektywa, eksploruj wioskę, badaj surrealistyczne wydarzenia i walcz z żywiołami aby przetrwać. Kona to mrożąca krew w żyłach interaktywna opowieść, której szybko nie zapomnisz.

Botany Manor (Nintendo Switch, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, PC, Xbox Series X/S) - 9 kwietnia

W Botany Manor możesz zwiedzić zabytkowy dworek emerytowanej botaniczki Arabelli Greene. Eksploruj ogrody wypełnione badaniami, aby znaleźć siedlisko zapomnianej flory.

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition (PC, PlayStation 4, Xbox One, Linux, macOS ) - 11 kwietnia

Walcząc z czasem o uratowanie świata przed apokalipsą Majów, Lara Croft musi stać się w końcu Grabieżcą Grobowców. Chociaż ostatnia gra z trylogii nie spełnia wysokich standardów wyznaczonych przez poprzednie dwie gry, zawiera wszystkie siedem wyzwań grobowców, DLC, dodatkową broń, stroje i umiejętności.

Harold Halibut (PlayStation 5, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, PC, Xbox Series X/S) - 16 kwietnia

Najważniejszym wydarzeniem Xbox Game Pass w tym miesiącu jest z pewnością Harold Halibut, będzie to premiera długo wyczekiwanej gry narracyjno-przygodowej. Utrzymana w stylu retro-futurystycznym pozwoli nam na dołączenie do Harolda, podczas eksploracji statku kosmicznego wielkości miasta zanurzonego w oceanie. Prace nad Haroldem Halibutem trwały 14 lat i charakteryzują się jednymi z najbardziej uderzających wizualnie kierunków artystycznych tego roku, dzięki temu, że prawie każdy element został wykonany ręcznie, zanim został cyfrowo zeskanowany i przekształcony w obiekt 3D.

Xbox Game Pass jest usługą subskrypcyjną płatną 39,99zł/msc, która zapewnia dostęp do biblioteki z zawartością ponad 100 wysokiej jakości gier i nowościami co miesiąc. A co wy myślicie o tytułach zawartych w pakiecie, spróbujecie swoich sił w przygodzie wcielając się w Harolda Halibuta?