Kalendarz adwentowy, nowy rozdział, darmowa oferta gry i wiele więcej!

Kalendarz adwentowy, nowy rozdział, darmowa oferta gry i wiele więcej!

Nadszedł grudzień, a w raz z nim następne nowości w Dead by Daylight. Behaviour ma dla nas nie lada niespodzianki z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego roku!

Kalendarz adwentowy, który za codzienne logowanie do gry będzie gwarantował darmowe podarunki w formie drobiazgów ułatwiających podnoszenie poziomów naszych zabójców/ocalałych i odblokowywanie nowych.

Nadszedł czas powitać nowy Rozdział XXII: Portret Mordercy, który wprowadza do gry nowego zabójcę Artystę oraz ocalałego Jonaha Vasqueza. Jeszcze za czasów beta testów umieściłem o nich artykuł jaki znajdziecie tutaj. Koszt odblokowania go to 25,49zł!

Nowy kod na 150,000 krwawych punktów to – DECIPHERSTRIKE. Aby odblokować go musicie wejść do sklepu w grze oraz wcisnąć Reedem Code, skopiować tekst kodu, zaakceptować i gotowe!

Ostatnio ukazał się nowy zestaw wyglądu Everlasting Frost dla Ghostface, który Behaviour udostępnił w podobnej estetyce dla zabójców Spirit i The Artist!

Już teraz na Epic Game Store możecie otrzymać pełną wersję Dead by Daylight za darmo! Oferta trwa do 9 grudnia godziny 17:00!

Jak wam się podobają Rozdział XXII oraz zawiązanie współpracy z Epic Game Store? Dead by Daylight rozwija się w najlepsze oferując tytuł na PC, konsole i telefony wychodząc z ofertą poza platformę Steam. Jedyne co pozostaje to wziąć swoich znajomych i dołączyć do rozgrywek o życie we Mgle!