Tydzień Halloween: Nowe darmowe gry

Tydzień Halloween: Nowe darmowe gry
Spis treści:

Przygotowania do tegorocznego Halloween idą pełną parą. Wszyscy którzy chcą wprawić się w odpowiedni nastrój za pomocą gier będą usatysfakcjonowani!

Po tym, jak w poprzednim tygodniu można było zdobyć The Evil Within za darmo, Epic Games idzie krok dalej i serwuje nam jego kontynuację, The Evil Within 2. Jeśli załapałeś się na jedynkę to nie przegap okazji!

W związku ze spoilerami nie będziemy tutaj omawiać fabuły gry horrorowej. Jednak gra ta jest kontynuacją wydarzeń z części pierwszej. Zawiera elementy otwartego świata. Gracz porusza się w większych otwartych obszarach, co daje pewną swobodę w porównaniu do poprzedniej części. Warto jednak zaznaczyć, że The Evil Within 2, zgodnie z najlepszymi tradycjami survival horroru, nadal będzie silnie wpływać na psychikę gracza i straszyć go koszmarami i potworami na ekranie.


Podobnie jak pierwsza część, The Evil Within 2 został stworzony przez Tango Gameworks i wydany przez Bethesda. EW2 jest skierowany wyłącznie do dorosłych graczy. Od 2017 roku zdobywa zarówno pozytywne recenzje od mediów, jak i od fanów.Tandem: a Tale of Shadows to gra typu puzzle-platformer, która zdobyła bardzo przyzwoite oceny (73 punkty Metascore), teraz możecie ją zdobyć za darmo.

Jako mała dziewczynka i jej miś będziecie musieli rozwiązywać zagadki platformowe i logiczne. Gra wyróżnia się niezwykłą oprawą wizualną, która przywodzi na myśl filmy takie jak "Miasteczko Halloween", a także oferuje unikalne aspekty rozgrywki.

Kierujecie dwoma głównymi bohaterami z dwóch różnych perspektyw. Dziewczynką Emmą sterujecie z widoku z góry, tworząc cienie za pomocą źródeł światła, które misiowi Fentonowi z platformówki 2D służą jako platformy, umożliwiając kontynuację rozgrywki. Gra wymaga sprawnego współdziałania obu postaci, aby przemieszczać się przez straszny pałac pełen dziwnych pułapek i potworów. Oczywiście, w grze znajdują się również potyczki z pomysłowymi stworzeniami straszącymi. Podstawą rozgrywki jest poszukiwanie zaginionego magika o imieniu Thomas Kane, którego obie postacie chcą odnaleźć we wspomnianym pałacu.

W przypadku Tandem: a Tale of Shadows może to być prawdziwa perełka grozy, o której wielu pewnie jeszcze nie słyszało.Jak zdobyć te gry za darmo?

Aby je zdobyć konieczne jest posiadanie konta na platformie Epic Games. Następnie tytuły można po prostu pobrać ze sklepu.

Po dodaniu ich do własnej biblioteki gier pozostaną tam nawet po zakończeniu okresu promocji. Można je więc grać tak długo, jak się chce. Możecie je dodać od 26 października do 2 listopada (do godziny 17:00).

b47

Największa leniwa buła