Wczoraj portal Gry-online podał wiadomość, według której GTA V będzie możliwe do odebrania za darmo na sklepie Epic Games. Jak się dzisiaj okazało, była to prawda i już teraz możecie zdobyć produkcje Rockstar Games.

Co najlepsze, nie jest to podstawowa wersji gry, lecz wariant premium, który umożliwi wam lepszy start w rozgrywce online przez multum bonusów, jakie oferuje na starcie.

Jeżeli jednak bardzo wam zależy na odebraniu gry, musicie się zmagać z problemem w postaci serwerów Epic Games, a raczej ich aktualnym stanem. Najwidoczniej promocja przyciągnęła tak dużo rzeszę graczy, że serwery nie były w stanie wytrzymać takiego naporu. Jednak nie ma co się denerwować, promocja trawa do 21 maja, więc z pewnością uda wam się odebrać swoją kopię gry.

Z pewnością taka promocja nie jest przypadkowa, bo kto wydawałby tak popularną i ciągle kupowaną grę za darmo. Być może jest to podpowiedź, że wkrótce otrzymamy jakąś zapowiedź GTA VI? Na ten moment nic nie wiadomo, więc pozostaje jedynie czekać.