funko fusion

Akcja Zorganizowany coop do SWAT 4

ahlT2jD.png

Ja oraz paczka moich znajomych poszukujemy chętnych do wspólnej rozgrywki w SWAT 4 z dodatkiem Syndykat.​



Oferujemy przyjemny klimat rozgrywki i samą immersję grania - co to oznacza? Grając wczuwamy się w to co robimy i używamy odpowiednich sformułowań, taktyk, a do tego dołączamy komunikację głosową(dla dowódców drużyn jest osobne radio). Wszystko ma ręce i nogi, a z tego co wiem od osób, które grają z nami to są pod wielkim wrażeniem.



I spokojna głowa - dowódcy drużyn na misjach treningowych czy na tych mniej ważnych będą uczyć swoich co z czym się je. To tylko kwestia czasu i wprawy i tych mniej obeznanych wyuczymy zasad oraz taktyk. Proszę też pamiętać o tym, że nie jesteśmy zawodowymi żołnierzami - to co robimy jest tak jakby podróbką!



Kolejnym aspektem są kursy na oficera, dowódcę. Po kilku, kilkunastu misjach nowy może wcielić się w dowódcę jednej z drużyn i poprowadzić ją. W razie błędów będzie poprawiany i uczony co zrobić lepiej by lepiej prowadzić ludzi. Oczywiście - bez przesadyzmu, gdyż obecna kadra oficerska też idealna nie jest i też musi się ciągle w tym kierunku rozwijać, a wszystko w przyjemnej atmosferze. Bądź co bądź każdy się zna i każdy powinien czuć się w swoim towarzystwie dobrze.



Jeśli lubisz takie taktyczne gry i wczucie się w to co grasz, i robisz - dołącz do Nas. Chętni niech zgłaszają się do mnie na PW, z wypełnionym niżej formularzem. Jeśli aplikacja zostanie przyjęta to wszystko na temat "Jak zagrać" wyjaśnię, bez obaw. Posiadamy również własny komunikator głosowy TS'3 dla komfortu rozgrywki.



Na wszelakie pytania - w miarę możliwości odpowiem czy na PW, czy w komentarzach pod tematem.



Formularz

Nickname:
Wiek:
Doświadczenie w grach taktycznych (Swat, Arma, Project Reality):
 
Back
Do góry