funko fusion

Strzelanki Zmiany w ET? (Wasze zdanie)

Matti

Administrator GamesBoard.pl
Członek Załogi
Administrator
Chciałbym tutaj rozpocząć dyskusję na temat ewentualnych zmian w ET.
Jak widać gra nowa nie jest ale ma sporą rzeszę fanów. Kilka miesięcy temu kod ET został udostępniony więc możliwość jego modyfikacji jest ogromna. Jakie zmiany na początku byście chcieli widzieć?
Dla przypomnienia jest już kilka projektów np.
X-real ET gdzie silnik graficzny ma być całkowicie zmieniony oczywiście zostawiając nienaruszony gameplay.
Modyfikacje typu NQ, nitmod, chaos mod czy silent mod które dodają nowe rozwiązania od trybu DM po nową broń czy odbijanie pocisków.
 
Ja mam dosyc konserwatywne podejscie do tej sprawy i wole noramlne stare ET. Oczywiscie takie modyfikacje sa potrzebne aby odświezyc gre, mysle jednak, ze nie bedzie to jakis sukces. Przykladem moze byc CS Source, ktory ma rzesze fanow, jednak zdecydowana wiekszosc zostala przy 1.6 z x-real'em prawdopodobnie stanie sie tak samo. Po obejzeniu kilku screanow, ktore zamiesciles nie jestem zachwycony a wrecz przeciwnie np te przesadzone blaski, swiecacy deszcz beda znacznie utrudnialy widocznosc wiec i tak wiekszosc je wylaczy
 
Według mnie, powstające mody działają na niekorzyść tej gry. Twórcy modyfikacji coraz bardziej próbują upodobnić ET do takich gier jak np. Call of Duty, a nie o to chyba w tym chodzi.
 
nikt nikogo nie będzie zmuszał do gry w zmodyfikowane wersje, jeśli ten pomysł wypali to wyrosną jak grzyby po deszczu nowe serwery które albo zostaną albo po miesiącu znikną i tyle będzie z tego. Ja sam jestem ciekaw co z tego wyniknie trochę odmiany może się przydać:)
 
Matti napisał:
Dlaczego? Może nie jest lekką przesadą rzucanie granatów na spawn w tej samej sekundzie kiedy kończy się spawn protection?
Owszem jest to lekka przesada i strasznie denerwuje, ale czy w codzie nie jest czasem tak samo? Nigdy nie zrespiłeś się na wybuchającym granacie czy na artylerii? To jest dopiero bezsens, giniesz 1 sekunde po respie, w ET przynajmniej masz ten SpawnProtection na 3 sekundy.

KacPeruS napisał:
nikt nikogo nie będzie zmuszał do gry w zmodyfikowane wersje, jeśli ten pomysł wypali to wyrosną jak grzyby po deszczu nowe serwery które albo zostaną albo po miesiącu znikną i tyle będzie z tego.
Narazie to serwery z nowymi modyfikacjami (mówie tu o Chaosach i innych wymysłach) zanikają, bo coraz mniej jest chętnych do gry na serwerze, gdzie wszystko jest ułatwione. Bonusem są jeszcze kozackie hitboxy, dzięki którym mogę trafić heada strzelając po ziemi.
 
Ja tam wszelkich zmian, cudowania, bajerowania i modowania się obawiam. Mam do tej gry ogromny sentyment i nie chciałbym, żeby nastąpiły jakieś radykalne zmiany;)
 
Niestety stara gwardia z racji obowiazkow zwiazanych z dorosloscia odchodzi od grania badz nie moze grac tyle co kiedys, a mlodsi gracze leca na mody, bajery i nie ma co ukrywac, ze to oni w wiekszosci zapelniaja serwery zwlaszcza te 4Fun
 
Matti napisał:
Ja dawno stwierdziłem, że etpro jest czymś z innego świata dla dzieciaków zaczynających zabawę z ET. Dlaczego? Ślamazarnie-ślimaczy system walki z CS lasuje mózgi i nastawia wrogo do wszelkiego przejawu dynamiki w grze...

Ale się temat rozwinął :D No, ale wracając do rzeczy to nie zgodzę się z twoim zdaniem. Rzadko co spotykam "dzieciaków zaczynających zabawę z ET" na ETPro, przeważnie na tej modyfikacji grają bardziej doświadczeni gracze :P Ślimaczy system też jest nieprawdą, o dziwo bez żadnych doublejumpów dynamika gry stoi na wysokim poziomie :D Mimo, że tak "bronie" to ETPro to i tak jestem zwolennikiem jaymoda i cieszy mnie, że główny twórca wraca z nowymi odsłonami, które miejmy nadzieję okażą się sukcesem!

Wracając jeszcze do modów i ich "rozwijania się" to mam ciekawy screen (w nawiasie liczba serwerów)
beztytuuiqu.png
 
Back
Do góry