funko fusion

MMORPG Zmiana serwera?

Status
Zamknięty.

Matti

Administrator GamesBoard.pl
Członek Załogi
Administrator
Tak sobie gramy i widzę, że nie do końca wszystko się klei. Instancje leżą, nie mamy nigdy wystarczającej ilości osób do przejścia ich a w czwórkę czy mniej to ciężko przebić się przez pierwsze moby. W gildii aktywność dość mocno się uszczupliła do maksymalnie 5 osób w porywach dlatego zaczynam zastanawiać się czy nie warto by było rozważyć kilku możliwości.
a) rozwiązanie gildii i dołączenie do jakiegoś większego tworu
b) zmiana serwera na inny, który w rankingach nie zajmuje ostatnich miejsc
c) zmiana serwera na bardziej zaludniony przez polskich graczy tak aby mieć z kim siedzieć na ts i robić instancje bez usilnych starań rozumienia obcokrajowców (ogólny dyskomfort dla niektórych)
d) farmienie golda i sprzedawanie go na allegro tak aby później kupić czołg i podbić świat
 
W 100% popieram kupno czołgu i podbicie świata, całkiem dobra myśl, ja chętnie bym nim jeździł. Co do zmiany na inny serwer to jak wiesz, jestem za. Biegam w kółko i tłukę te eventy a poszedł bym na instancje a nie ma z kim :O Pójdę tam, gdzie poprowadzicie, bo Sierhun wybrał serwer a teraz nie gra gnój xD
 
Decyzja została podjęta większością głosów (dokładnie to 2), gramy na Underworld, tam sprzedaliśmy swoje życie xD
 
Bo mi smutno i mi źle :( Jesień idzie, łapie dołka xD A na poważnie, to nie mam w tym tygodniu ochoty na grę, ten tydzień w robocie wypompował ze mnie całą energie :( Weekend idzie, polatamy po instancjach :)
 
Zmiana serwa wyszła na dobre, jest świetna rzeź na WvWvW, Underworld niszczy tam, aż miło patrzeć i brać udział :)
 
Ja mam tyle dobrego, że Elementalista ma wsio AoE, nie muszę się martwić czy kogoś trafię xD
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry