Zestaw do 3000 zł

Cena: do 3000zl nie wliczam w to peryferi ani monitora

Zastosowanie: priorytet gry typu: GTA 5, wiedźmin 3, Crysis itp.
Zastanawiałem się nad kwestią procesora Intel czy AMD ponieważ jestem funbojem Intela to ciężko mi to rozgryzc. Zależy mi też na w miarę szybkim "rozbieraniu plików" w 7zipie, oraz szybkim działaniu google chrome oczywiście jak chrome to też 16 GB ramu powinno wystarczyć na początek później myślę o rozbudowie czyli powinny być 4 sloty na pamięć ram i max 32gb

Dysk: zastanawiałem się nad M2 na system i jakimś 2 TB hdd tylko czy te m2 maja bardzo duży skok wydajności nad SSD i czy opyla się szukać płyty głównej z M2 i czy są dużo droższe?

Co do chłodzenia na pewno jakieś porządne by się przydało i w miarę ciche

z kręceniem u mnie jest tak że nie jestem do tego przekonany chyba że by miały być jakieś dobre z tego osiągi i zasilacza by za bardzo nie obciążało

zasilacz też by było fajnie jakby był cichy

zależy mi też na dobrej karcie dźwiękowej oraz spoko by było jakby skrzynka była jakaś bajerancka bez żadnych RGB czy cus tylko po prostu jakieś kozackie złącza na karty sd porty USB do tego na pewno przyda się jeszcze stacja dysków

w ogóle jestem fanatykiem bajer Monachium xD także i płyta i wszystko co do tego zestawu będzie może zawierać różne udziwnienia i bajery (bez ledow proszę)

i jak to jest z tym bt wifi i NFC w kompie? jeśli ktoś może proszę o odpowiedź na to pytanie

nie chce windowsa do tego to osobny wydatek
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry