funko fusion

MOBA Zastanawiam sie czy zaczac grac w lola ? Jak Sadzicie czaczac czy nie ?

  • Thread starter Thread starter CinusPL
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
C

CinusPL

Gość
Zastanawiam sie czy zaczac grac w lola ? Jak Sadzicie czaczac czy nie ? :) Pozdrawiam
 
LoL wymaga dużo skupienia oraz masterowania, by grać na jakimś dobyrm lvl. Osobiście mówię warto, ale trzeba dużo pracy w to włożyć.
Na rynku masz drugą mobę, która staje się popularna to wyżej wspomniany HotS.... gra łatwa dużo mniej czasu wymagane jest na jej masterowanie (ogarniecie kilku map i bohaterów- 1 gra wystarczy). Dodatkowo trwa 15-30min mecz, więc dla ludzi nieposiadających czasu fajna sprawa. System lig jest trochę zjebany (osobiście mi się nie podoba), ale to beta, więc mam nadzieję, że zostanie zmieniony.
 
Możesz sobie pyknąć kilka meczyków i sprawdzić czy ci odpowiada, a jeżeli wcześniej grałeś w tego typu gry to nie będziesz miał żadnych problemów z opanowaniem zasad. Tylko nie zniechęć się jeśli ktoś będzie wyzywał cię od noobów, bo to powszechne w grach typu MOBA, szczególnie tych, które są już jakiś czas na rynku ;)
 
Pewnie, że graj bardzo polecam :D Jeżeli tylko lubisz wyzwania trochę "emocji" to, jak najbardziej:) Gra bardzo wciąga pomimo tego jak nie raz trole graja w tą gre. Nie warto się przejmować tylko lecieć do przodu! Powodzenia w grach !
 
Miałem okazję zagrać i powiem ci, że warto zagrać w to od czasu do czasu, ale czy częściej to sam zdecydujesz :)
 
Hmm polecam CI zagranie w League of legends jeszcze, by ci było lepiej znaleźć pięć osób i grac z nimi:) bedziesz miał pełen fun z gry:) Hmm, jeżeli chodzi o Dote tez osobiście polecam fajnie sie gra całkiem inna mchanika jak w lolu również polecam :)
 
Pograć zawsze możesz sobie w lola, ale jak to w każdej grze idzie się wkurzać w dota znowu idzie się wkurzać na trolów ruskich niestety tego tam jest aż nad:/ Popieram kolege wyżej, że warto nazbierać trochę znajomych i pograć lepszych losuje ludzików i da sie życ. Nie masz takiej możliwości to graj na polskich serwerach a ktoś na bank się znajdzie:)
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry