funko fusion

MMORPG Żart Blizzarda czy nowy dodatek do WoWa?

Moze 'kung fu panda' będzie bezpłatna wersja wowa, np. będzie permanentny klucz dawany do każdej części wowa :P
 
Ciężko powiedzieć co sprawiło, że blizz a dokładniej wow tak ucierpiał.
Na to złożyło się pewnie wiele czynników:
* abonament, to już nie jest tak popularna forma płacenia za granie, model mikroopłat jest popularniejszy
* wiele dodatków
* zmniejszenie trudności dungeonów i raidów
* ogromne kolejki do zagrania bg itd
* LoL ma podobno 15 mln subskrypcji
* Minecraft zabrał wiele dzieci z różnych gier :>
* Nowe gry na rynku i zapowiedzi

Ludzie albo już uciekli do czegoś nowego albo czekają. Ja widzę przyszłość blizza tylko w premierze D3.
 
jak dla mnie tragedia na tą obecną chwile powinni sobie dać siana... wow powinien się zakończyć na kingu bądź cata i tak byłoby najlepiej ale kasa jest najważniejsza ;/
 
nie gadaj bo na TBC tez jest dobry klimat i na razie nie mam zamiaru przechodzić na inny dodatek bo TBC zabija takie moje zdanie :P
 
To nie żart!
Blizzard oficjalnie potwierdził iż zobaczymy pandy w kolejnym dodatku.
Rasa tą można bedzie grać po obu stronach konfliktu. Dodana nowa klasa "Mnich".
Walki petów. Takie małe pokemon :D

Podobno lokacja startowa pand bedzie rozgrywala się na plecach wielkiego żółwia morskiego ;)
Co jeszcze.... hymmm troche przysnąłem na relacji z Blizzcon-a ;<

Ogłonie nie jest źle. Zobaczymy za rok (bo wcześniej blizz nie wyda tej gry przynajmniej tak sadze)
 
macan napisał:
Podobno lokacja startowa pand bedzie rozgrywala się na plecach wielkiego żółwia morskiego ;)

Genialny żółw ! :<

Co do tematu to sam bym sobie zagral taka panda ]:-> I jak pisałem wcześniej ciekaw jestem tego systemu walk petów, są może jakieś filmiki ukazujące więcej info :>
 
hahaha 40gb chyba wiecej może coś koło 50 ;)

a z drugiej strony panda?? hahaha
Nie no spoko jakoś żadne fantasy i prawdziwa manga nie kojarzyła mi się z Pandami xd a dokładnie pandoludzmi ;D
 
Macan ja również nie mam dobrej wiedzy na temat warcrafta samego w sobie ale przyznaj, że trochę za dużo kombinacji już widać po stronie blizza.
Wprowadzenie "Kataklizmu" miało ożywić WoWa. Tak było ale na parę miesięcy, później to wszystko zaczęło się sypać... może się okazać, że niedługo będziemy mieli podobną sytuację co z Lineage 2. Prędzej czy później blizz zmieni metody płatności za grę.
 
Back
Do góry