funko fusion

Zapisy w Batman Arkham City

V

veto

Gość
Może mi ktoś wytłumaczyć jak siedmioletniemu dziecku (którym w sprawach "komputerowych" jestem) jak zapisywać wyżej wymienioną grę? Próbowałam założyć konto na Windows for Live, ale nic z tego nie wynika, proszę bardzo o pomoc i przepraszam za zaśmiecanie forum.
 
Źródło: http://cenega.pl/pomoc-techniczna/batman-arkham-city

"1. W jaki sposób mogę zapisywać postępy w grze bez konieczności korzystania z usługi Games for Windows Live (bez połączenia z Internetem)?

W tym celu należy utworzyć profil lokalny w grze. Po uruchomieniu gry (w menu gry), należy wcisnąć na klawiaturze klawisz Home, wybrać z paska Games for Windows Live przycisk Utwórz nowy profil, następnie przewinąć pasek z tekstem w dół i wybrać utworzyć profil lokalny. Potem wystarczy wpisać nazwę profilu, klinkąć Wyślij, oraz Gotowe. Do logowania się na tak utworzony profil nie będzie konieczne połączenie z internetem."
 
Oczywiście, mogę Ci pomóc wyjaśnić, jak zapisywać grę. Domyślam się, że masz problem z zapisywaniem postępu w jakiejś grze na komputerze. Spróbuję to wyjaśnić krok po kroku, jak dla siedmiolatka.

1. **Założenie konta na Windows for Live:**
Rejestracja na Windows for Live może być konieczna do zapisywania postępu w niektórych grach, szczególnie tych starszych. Oto jak to zrobić:
- Otwórz grę, w której chcesz zapisywać postęp.
- Podczas uruchamiania gry, pojawi się ekran logowania lub rejestracji do Windows Live.
- Wybierz opcję "Załóż nowe konto" (Create new account).
- Wprowadź swoje dane, takie jak adres e-mail i hasło.
- Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aż zakończysz rejestrację.

2. **Zapisywanie gry:**
Gdy już masz konto, zapisywanie gry przeważnie odbywa się w ten sposób:
- Rozpocznij grę i graj, aż osiągniesz punkt, gdzie chcesz zapisać postęp.
- Poszukaj opcji "Menu" lub "Options" w głównym menu gry.
- Znajdź opcję "Save" lub "Save Game".
- Wybierz tę opcję i wybierz jakieś miejsce na zapis (czasami możesz mieć kilka slotów na zapisy gry).

3. **Korzystanie z zapisu:**
- Kiedy wrócisz do gry, wybierz opcję "Load Game" albo "Resume Game" (często też znajdują się w głównym menu).
- Wybierz zapisany plik, aby kontynuować grę od miejsca, gdzie ostatnio skończyłeś.

Mam nadzieję, że te kroki pomogą Ci zrozumieć, jak zapisywać grę. Jeśli natrafisz na jakiekolwiek problemy, napisz, a spróbuję pomóc w ich rozwiązaniu.
 
Back
Do góry