funko fusion

Survival Zacina się

  • Thread starter Thread starter Dodatek
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
D

Dodatek

Gość
No słuchajcie.. Mam już komputer, wszystko ładnie, pięknie ale jest problem. Gram w Minecrafta i po 5/10 min. gry zaczyna się cholernie zacinać i się wyłącza. Nie mam pojęcia o co chodzi. Dzieje, się tak tylko w tej grze :(
 
Czasami tak, a czasami ja go wyłączam bo już nie wytrzymuje.. A zacina się koszmarnie, nawet myszką ruszyć nie można..<br /><br />-- 07 cze 2012, 12:34 --<br /><br />Czasami tak, a czasami ja go wyłączam bo już nie wytrzymuje.. A zacina się koszmarnie, nawet myszką ruszyć nie można..
 
Nie dam, bo znowu się tak zrobiło. Chwila grania i zaczyna się koszmarnie zacinać..
 
Tylko Minecrafta :(
MS Windows XP Professional Dodatek Service Pack 3
Intel Core2 Quad CPU Q8400 @ 2.66GHz, 3,2GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 260
 
SzeFu napisał:
Coś więcej na ten temat?

-- 07 cze 2012, 19:13 --

Wgrałem jave na 32 bity i się zacina. Spróbuje na 64 :p<br /><br />-- 07 cze 2012, 19:25 --<br /><br />Nie, 64 nie wchodzi. Czyli system 32 bitowy u mnie jest, ale i tak to nic nie pomaga :(
 
Miałem tak samo na lapku. Wina leżała po stronie Javy. Przeinstaluj ją, lub zassaj inną wersję (starszą).
 
Zrobiłem wszystko i nadal było tak samo. Zainstalowałem jave na 32 bity dla windows xp i działa jak należy :D<br /><br />-- 13 cze 2012, 12:26 --<br /><br />Nadal to samo :( Ja już nie wiem co robić.. Najnowsze sterowniki, zaktualizowana java i nic :(
 
Prawy myszy --> Właściwości --> Ustawienia --> kolory zmień na średnią czyli chyba 16 bitów.
Lub
Tak samo tylko że w Ustawieniach daj --> zaawansowane-->Rozwiązywanie problemów--> przyśpieszenie sprzętowe na 3 kreskę. Po zmienieniu daj piękne "Zastosuj" oraz "OK".
U mnie zmniejszyło to lagi. Jeżeli ci zmniejszy to wtedy podczas gry w MC sobie tak rób a jak skończysz grać to najlepiej przywróć te ustawienia do takich jakie były przed zmianą.
Jeżeli ci nie zmniejszyło i próbowałeś już wszystkich sposobów, wytnij drzewo które przerywają linię radiową twojego internetu, bądź kup nowy. Dziękuje
 
Ale ja nie mam lagów, mam po prostu taki moment, że nagle się zatnie i koniec. Nie można się ruszyć, ani nic.
 
dziwna spawa nie spotkałem się z czymś takim . Sprawdź ilość wolnego miejsca na dysku na którym masz mc jeśli jest cały zawalony to może być przyczyną . Spróbuj usunąć minecrafta z %appdata% i zainstaluj od nowa jeśli to nie pomoże włącz mc kliknij ctrl+alt+delete otworzy ci się menadżer zadań wejdź w aplikację po czym znajdź tam minecrafta prawy przycisk myszy na nim i przejdź do procesu zaznaczy ci go w procesach kliknij prawy przycisk myszy i ustaw priorytet tak ustaw na wysoki wyłącz manager zadań po czym przejdź do mc ustaw odległość renderowania na najniższy jeśli problem będzie się powtarzał pisz na priv sam jestem ciekawy :)
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry