funko fusion

Za mało FPS?

  • Thread starter Thread starter MrLOL321
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
M

MrLOL321

Gość
Witam, więc podczas gry w Dying Light mam ok 45 fpsów na wysokich ustawieniach to za mało?
Zadaje te pytanie ponieważ już wymieniłem swoją kartę na inny model ponieważ tamta (też R9) była uszkodzona i chce się upewnić że ta też nie jest.

Mój sprzęt:
Procesor: Intel Core i5-4440 3.10 GHZ (4CPU
Karta graf: Gigabyte Radeon R9 280x 3GB
8 GB ramu
Zasilacz 600W

I jeszcze 1 rzecz, podczas gdy chce ją podkręcić na maksa, gry mi sie nie włączają (po prostu ekran ładowania itp i po 3 sek od uruchomienia black screen). Tutaj jest screenshot moich obecnych ustawień http://prntscr.com/6a5kdm
Powinno tak sie dziać? W Benchmark 4.0 na ultra przy 1650x1080 mam 25 fps. Czy to za mało? GPU mi zaczęło skakać ale już przestało, więc sie na to nie patrzeć.
 
Sądzę że w okolicach 45 powinno uciągnąć. Sprawdzałeś temperaturę pracy karty przy takim obciążeniu?
 
Sprawdziłem, i w Far Cry 4 na ultra mam 60 fps. Czyli to w takim razie wina optymalizacji gry?
 
A co z tym podkręcaniem karty? Jak podkręcam na maxa to mam w grach blackscreena. Za słaby procesor lub zasilacz?
 
Nie, heaven benchmark, sie zacina i jest czarny ekran i musze menadżerem zadań wyjść, tak samo w far cry 4 i dying light jak podkręce na maxa.
 
Back
Do góry