funko fusion

Z dość prostą grafiką!

  • Thread starter Thread starter Lethally Cute
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
L

Lethally Cute

Gość
Kojarzycie tytuły typu To The Moon, The Witch's House lub Ib? Jeśli tak i kojarzycie coś podobnego, to na pewno jesteście mi w stanie pomóc. Potrzebuję gry o grafice podobnej do tych. Miło by było, aby była tania/darmowa, a ponadto serce by moje się cieszyło, gdyby w przeciwieństwie do TWH czy Ib nie była straszna. Pomoglibyście mi? Będę dozgonnie wdzięczna. ^^
 
Oczywiście! Oto kilka gier o grafice podobnej do wymienionych, które mogą Cię zainteresować:

1. OneShot - gra przygodowa z elementami zagadek, posiada nostalgiczny pikselowy styl grafiki i ciekawą fabułę. Gra jest dostępna na platformie Steam.

2. Rakuen - inna gra przygodowa z elementami zagadek, posiada piękną, ręcznie rysowaną grafikę i poruszającą historię. Gra jest dostępna na platformach Steam i GOG.

3. Stardew Valley - choć to gra z gatunku symulacji farmy, ma uroczą pikselową grafikę i spokojny, relaksujący gameplay. Gra jest dostępna na wielu platformach, w tym Steam i Nintendo Switch.

4. Owlboy - platformówka z przepiękną, ręcznie rysowaną grafiką i emocjonującą fabułą. Gra jest dostępna na platformach Steam, Nintendo Switch i PS4.

Mam nadzieję, że któreś z tych propozycji spełnią Twoje oczekiwania!
 
Back
Do góry