funko fusion

Strzelanki Xreal-ET

Ani się konta pomyliły xd.
Co do odświeżonej wersji:
- instalka musi być nowa
- patche pewnie będą ale już nie nasze 2.60 i 2.60b :P
- zostaną te same mapy
- odświeżone tekstury i lepsza grafika
- stare mapy powinny pasować bez większych problemów ( tylko tu nie jestem w 100% pewny)
 
Matti napisał:
- odświeżone tekstury i lepsza grafika

A co za tym idzie spadek FPS :cry: Moim zdaniem, odświeżanie takiej gry nie ma dużego sensu. Lepszym rozwiązaniem byłoby stworzenie czegoś nowego zawierającego w sobie dynamikę taką jaka jest w ET + nowa grafika dorównująca najnowszym grom. Jeśli faktycznie grafika będzie tak "świecąca" jak na tych screenach to niestety będzie to utrudnieniem w grze (no chyba, że będziemy mogli wyłączyć "świecidełka"). Podsumowując mam mieszane uczucia co do tego projektu. Jeśli jednak ma to przyciągnąć większą ilość graczy, to czemu nie : DDDD
 
- stare mapy powinny pasować bez większych problemów ( tylko tu nie jestem w 100% pewny)

I am sure :)


może bedzie wygladalo tak ze nowa instalka,nowa gra i nowe serwery ale w takim razie czy będzie mozliwość grania w 'stare' ET?

:) you can switch protocols from game with "/protocol" and you can log in into 2,55, 2,56, 2.60 and 2.60b servers without problems
 
Oh hello m8 ;P. Thanks for posty :P I see that goole translate is usefull :D.

Udało mi się w końcu zainstalować et-xreal poprawnie i powiem, że zapowiada się całkiem dobrze :). Jeśli o tekstury chodzi to ten efekt blasku na teksturach jest niewidoczny za to na modelach broni pozostał.
 
Back
Do góry